Ekonomia menedżerska dla MSP

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Kształtowanie w naszym kraju gospodarki rynkowej oraz związany z tym proces przekształceń gospodarki narodowej, jej struktur i systemu funkcjonowania przedsiębiorstw stanowi obszar dociekań zarówno teoretyków, jak i praktyków gospodarczych zajmujących się problemami ekonomicznymi. Rozległość problematyki ekonomicznej w tej dziedzinie działalności ludzkiej nie pozwala na poruszenie wszystkich problemów. Jest to także zdeterminowane celem opracowania. Celem tym jest ukazanie uwarunkowań podstawowych decyzji ekonomicznych przez menedżerów przedsiębiorstw. Koncentra­cja uwagi skierowana została na ukazaniu ogólnych prawidłowości ich funkcjo­nowania i rozwoju oraz specyficznych cech ekonomicznych, tzn. takich, które są nie powtarzalne w innych podmiotach gospodarczych.

Staaachu | 2011-05-15
Na półkach