83-86521-08-2
DafNe

Podręcznik akademicki dla studentów kierunków rolniczych, opisujący wybrane zagadnienia, w tym: - podstawy produkcji zwierzęcej (dziedziczenie cech, ocena wartości hodowlanej zwierząt gospodarskich, podstawy pracy hodowlanej w stadzie); - higiena zwierząt i środowiska (promieniowanie i oświetlenie, temperatura, wilgotność powietrza, ochładzanie, bioklimat pomieszczeń, autonomia termiczna...

- higiena zwierząt i środowiska (promieniowanie i oświetlenie, temperatura, wilgotność powietrza, ochładzanie, bioklimat pomieszczeń, autonomia termiczna pomieszczeń inwentarskich, postępowanie ze zwierzętami, środowisko hodowlane a zdrowie zwierząt);
- chów drobiu;
- chów koni;