Osiągnąć doskonałość w sprzedaży Siedem stopni wtajemniczenia w handlu z klientami biznesowymi / Pakiet z Turbostrategia

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Osiągnąć doskonałość w sprzedaży Z tej książki dowiesz się, jak: * sprawić, by klienci dali ci nieskrępowany dostęp do każdego poziomu ich organizacji * zrozumieć działalność i potrzeby klientów i rozwiązywać ich problemy * przejść na ten rodzaj sprzedaży, do którego masz najlepsze predyspozycje Turbostrategia Cała wiedza biznesowa świata nie jest warta grosza, jeśli nie daje rezultatów. Mody w zarządzaniu i tajemnicze słowa pojawiają się i znikają, istnieje jednak 21 strategii, które możesz wy

Femme | 2011-05-03