Fundusze Unii Europejskiej 2007 - 2013 /Poradnik małego i średniego przediębiorcy

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Poradnik pełni rolę doradcy dla osób zainteresowanych wykorzystaniem możliwości finansowania działalności gospodarczej funduszami unijnymi w latach 2007-2013.Omówiono w nim krok po kroku wszystkie czynności,jakie należy wykonać by prawidłowo przygotować dokumentację do studium wykonalności poszczególnych działań w ramach wykorzystania wsparcia z funduszy strukturalnych oraz Funduszu Spójności. W poradniku odnajdziesz odpowiedzi m.in.na następujące pytania: Jaki rodzaj działania można wybrać by sfinansować proces rozwojowy w firmie?? Jakie czynności należy wykonać by wziąć udział w konkursach ogłasznych na dane działania w programach operacyjnych? Jakie druki i jak należy wypełnić by dobrze sporządzić studium wykonalności projektu? Jakie terminy obowiązują przedsiębiorcę,,który przygotowuje projekt w danym programie operacyjnym? Do jakich instytucji należy się zwrócić,,gdy pojawiają się wątpliwości co do realizacji działania? Jakie normy prawne obowiązują przedsiębiorcę w zakresie finansowania działalności funduszami unijnymi w latach 2007-2013? Jak i gdzie odnaleźć odpowiednie przepisy prawa,,a następnie jak je zastosować? Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,