Podstawy bankowości z zadaniami

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Nowe, zmienione wydanie uznanego podręcznika, uzupełnione o zadania nawiązujące do treści merytorycznych. Najważniejsze zalety podręcznika to: *dostosowanie do minimum programowego przedmiotu Podstawy bankowości; *zamieszczenie pytań i zadań dających możliwość samodzielnego sprawdzenia i utrwalenia zdobytej wiedzy *przystępny język*szczegółowy spis treści. Podręcznik został przygotowany głównie z myślą o: *studiujących finanse i bankowość, zarządzanie i marketing, ekonomię; *uczestnikach kursów bankowości.

piotrk7 | 2016-03-29
Przeczytana: 29 marca 2016