rozwiń zwiń

Odpowiedzi
Ostatnia akywność
2 dni temu
Smutne książki
Przeczytaj sobie trylogia niezgodna.  NiezgodnaKsiążka science-fiction jednak ostatnie rozdziały trzeciej książki z cyklu są tak smutnee że płakałam. A całą trylogię dlatego że nie zrozumiesz ostatniego rozdziału jeżeli nie przeczytasz.
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
Książki, które powinno się przeczytać.
Biedronka: Dodałabym jeszcze Trylogię mgły:  Książę Mgły  Pałac Północy  Światła września plus  Cień wiatru  Więzień Nieba  Gra anioła tego samego autora z innych zupełnie klimatów dorzucę  Anna Karenina
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (vol. 7)
 Pasierbica. Prawdziwa historia złamanego dzieciństwa Pasierbica. Prawdziwa historia złamanego dzieciństwa
20799
12 lata temu