Prowadzenie spotkań biznesowych.

Tłumaczenie: Anna Kanclerz
Seria: Osobisty Mentor
Wydawnictwo: Onepress
Running Meetings: Expert Solutions to Everyday Challenges (Pocket Mentor)
Harvard Business
biznes, finanse

Kiedy potrzebny jest dialog&…, Jak przygotować się do spotkaniaa Jak prowadzić spotkania krótkie i treściwea Jak zapewnić wdrożenie decyzji podjętych na spotkaniua Statystycznie połowa spotkań tylko pożera czas. Jak sprawić, by były krótsze i bardziej produktywnea Jak często powinny się odbywaća Kto faktycznie musi w nich uczestniczyća W istocie możliwe jest kontrolowanie przebiegu spotkania.

Autorzy książki występują pod egidą Harvard Business School Press.

saskaa | 2013-04-03
Na półkach: Biznes, Przeczytane