Zarządzanie dla bystrzaków. Wydanie II

Wydawnictwo: Helion, Septem
biznes, finanse

Nareszcie! Książka o zarządzaniu, którą czyta się z niekłamaną przyjemnością. Jej autorzy postanowili przestrzegać jednego przykazania żadnego bełkotu, przynudzania i frazesów. W zamian za to otrzymujesz wszystkie podstawowe informacje dotyczące zarządzania, podane profesjonalnie i z humorem. Podstawową zaletą tego podręcznika jest jego praktyczność. Jeśli zmagasz się z jakimś problemem, zaproponuje Ci nie tylko teoretyczne wsparcie, ale i zestawy sprawdzonych rozwiązań. zarządzanie dla bys

Wojtek | 2010-08-28
Przeczytana: 26 sierpnia 2010

Cholernie przydługie, ale dobrze napisane i pełne informacji. Nie wiem, jak to wygląda ze strony doktora zarządzania, ale z poziomu totalnego "dummy" książka jest dobra i pouczająca.

Elli | 2015-10-03
Na półkach: 2015, Przeczytane