Potężna sprzedaż - nieznane strategie sukcesu

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Żadnych wydumanych porad Zero wyświechtanych i powtarzanych w kółko technik Koniec z konserwatywnym podejściem do procesu sprzedaży Książka dla najcenniejszych aktywów w firmie! Dowiedz się, jak z dobrego sprzedawcy stać się prawdziwą gwiazdą. Jak z gwiazdy sprzedaży stać się supergwiazdą. Bowiem właśnie Ty napędzasz tę machinę. Tym razem Kevin Hogan podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej, zapraszając do współpracy wyjątkowy zespół sprzedażowy. Każdy, kto zarabia na życie, sprzedając co

Łukasz Chrzanowski | 2015-08-06

Kapitalna pozycja na temat sprzedaży, warto mieć ją w swoim księgozbiorze jeśli zajmujesz się sprzedażą oraz marketingiem.Mimo to śmiało możesz ją kupić. Bardzo praktyczna książka.

BartBass | 2014-01-06
fiendishfiancee | 2016-07-05