Dyskusje o książce Wyznania młodego pisarza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Krótki podręcznik przekraczania granic Krótki podręcznik przekraczania granic
17 godz. temu
Czytamy w weekend
Wystarczy wejść na główną stronę i zobaczyć aktualność. Nic się magicznie nie pojawia i nie jest antydatowane :D http://lubimyczytac.pl/dyskusja/433/18085/czytamy-w-majowke
5 lata temu
Czytamy w Święta
a ja mam wolny weekend na zwolnieniu więc mam ambitne plan przeczytać  Cytrynowy sad Cytrynowy sad  Nie i tak. Adam Ferency w rozmowie z Mają Jaszewską Nie i tak. Adam Ferency w rozmowie z Mają Jaszewską
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2014)
Kupione w ksiegarni. Sa, to ksiazki S. Barrego Krolewski spisek Bursztynowa komnata Grobowiec Cesarza Klucz Jeffersona Tajemnica grobowca Trzecia tajemnica Wenecka intryga Paryska wendeta Przepowiednia dla Romanowow Tajemnica Kolumba A wczoraj od swojej mamy dostalam w prezencie ksiazk Kathy Reichs 206 kosci Deja Dead Diabelskie kosci Kosci pajaka Kosci w proch Nagie...
10 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2013)
Sprzedam:  Kuchnia żydowska Balbiny Przepiórko. Wiadomość na priv.
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7