zarządzanie wartością i ryzykiem instrumentów rynku finansowego

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

biorstwacha. Prof. dr hab. Alfreda zachorowska ,,Mimo, że w zamyśle Autorów praca adresowana jest głównie do studentów, to uważam że zawarte w niej treści mogą być interesujące dla znacznie szerszego kręgu osób zainteresowanych funkcjonowaniem rynku pieniężnego i kapitałowego. Aktualnie obserwowane turbulencje na obu rynkach niewątpliwie powiększą grono czytelników tej pracy.a Prof. dr hab.inż. Wiktor Krawczyk