Ojcowie Kościoła komentują Biblię. Ewangelia według św. Marka

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ojcowie Kościoła komentują Biblię. Nowy Testament". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Apostolicum
religia
typ
papier
10 (1 ocen i 0 opinii)

Opis książki

„Ojcowie Kościoła komentują Biblię”, to 30 tomowy komentarz patrystyczny do całego Pisma Świętego. Zbiera on teksty zarówno Ojców Kościoła, jak i pisarzy chrześcijańskich obejmujące okres od Klemensa Rzymskiego (ok. 95 r.) do Jana Damasceńskiego (ok. 645 do 749). Niniejsze zbiór zawiera więc siedem wieków refleksji nad Biblią i życiem chrześcijańskim.

źródło opisu: Apostolicum, 2010

źródło okładki: http://www.apostolicum.pl/shop/?p=2&id_product=478

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
| 2011-10-18