Złota Elżunia

Wydawnictwo: Ethos
Goldelse
83-85268-77-4
miłość, zamek, poznań,

Młodziutka złotowłosa i o złotym sercu Elżunia, utalentowana muzycznie córka niezamożnych, ale bogatych duchem rodziców, słusznie nazywających się Prawdzicami, bo prawdę ceniących nade wszystko, przenosi się wraz z nimi i młodszym braciszkiem z Poznania do starego, posępnego zamku na Śląsku, odziedziczonego przez jej matkę. Tu, w scenerii pięknych lasów, dworów szlacheckich i leśniczówki, rozwija się pełna przygód i tajemnic akcja powieści, rodzą się płomienne uczucia szlachetnej Elżuni i majętnego arystokraty.

źródło okładki: www.merlin.pl

nina090299 | 2012-11-21

Jak zdążyłam już zauważyć jest parę osób negatywnie nastawionych do tej książki. Aby ktoś kto by chciał brać za tę książkę do czytania nie opierał się na tych tu wstawionych komentarzy, mi mianowicie książka bardzo przypadła do gustu, było w niej coś co wabi czytelnika. Ja w każdym razie polecam książkę każdemu :).

P.S. Przeczytaj i sam oceń ową opowieść.

| 2011-11-15

Dobrze, ze w zakamarkach domowej biblioteczki miałam tez książki psychologiczne o tym, jak dojśc do siebie po traumie. Ta książką bez wątpienia była traumą. Przesłodzona, całkowicie nierealna i dziwna. Nie polecam. Za dala, precz!

jasmina | 2012-08-21

Nudne, ckliwe, przewidywalne dzieło autorki klasy B.

Imhere | 2016-07-16
ziu_x | 2014-04-25