Nieskończone źródło twojej mocy

Okładka książki Nieskończone źródło twojej mocy Joseph Murphy
Okładka książki Nieskończone źródło twojej mocy
Joseph Murphy Wydawnictwo: Kos nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Infinite Power for richer Living
Kos
2001-01-01
2001-01-01
83-86757-22-1
Myślenie optymizm nieświadomość postawa samorealizacja sny myślenie osobowość sukces uzdrawianie

Z reguły nie lubię książek motywacyjnych. Jednak tak się składa, ze książki Josepha Murphy'ego dają mi pewien bodziec do zmieniania samego siebie. Faktycznie po pozytywnym myśleniu na swój temat,a także przekierowaniu uczuć sympatii i miłości do innych dużo lepiej się żyje!! Dlatego polecam każdemu!

Byłam trochę zmęczona twórczością J.M. ale w bibliotece ta wpadła mi w oko wraz z inną książką tego autora. Podoba mi się treść tej książki, historyjki są dość krótkie, nie męczą, trafiły do mojej wyobraźni. Modlitwy i afirmacje są przyjemne i łatwe do zaaranżowania dla swoich potrzeb. Niewiarygodne dla mnie są opowieści o kobietach, którym nagle, z dnia na dzień oświadczył się jakiś bogaty dyrektor, prezes, lekarz, duchowny itd. W każdej z 7. przeczytanych przeze mnie książek jest taka wspaniała "prawdziwa" historia. Czy naprawdę w historii Murphy'ego nie trafił się żaden mężczyzna, który pragnął miłości i wspaniałej bogatej żony? Żadna prezes nie interesuje się swoim sekretarzem?
Będę wracać do tej książki, tak samo jak do "Potęgi podświadomości" i "Potęgi nieskończonego bogactwa". Jeśli ktoś ma niedosyt po "PP" proponuję sięgnąć po tę pozycję.

Książki Josepha Murphy'ego pozwalają wierzyć w lepszą przyszłość. A właściwie pokazują, jak ją kreować. I to jest to co mnie do nich przyciąga. Bo uważam, że każdy jest w stanie stworzyć sobie szczęśliwe życie, musi tylko w nie uwierzyć.

• Zgłębianie podświadomości
  • Psychologia
  • Dostępne mgbp pc
  • Ulubione, często do tej książki wracam

Dodaj cytat z książki Nieskończone źródło twojej mocy