Lubimyczytać.pl to:
ponad 664 tys. recenzji
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki Mikołajek i inne chłopaki

Mikołajek i inne chłopaki

Nasza Księgarnia
9788310120076
typ
papier
7.71 (2921 ocen i 84 opinie)

Opis książki

Trzeci tom serii Mikołajek.

Seria zdobywająca ciągle nowych czytelników w różnym wieku. Na pięć zabawnie zilustrowanych książek składają się historyjki o szkolnych kolegach i rodzinie, śmiesznie opowiadane przez małego Mikołajka.

źródło opisu: http://www.nk.com.pl/

źródło okładki: http://www.nk.com.pl/

Inne wydania

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
lkkolo | 2013-08-03
Przeczytana: 30 lipca 2013

Opowieści zainteresują zarówno grzeczne dzieciaki jak i urwisy, które nawet nie chcą spojrzeć na książki. Ja podczas czytania dzieciakowi niejednokrotnie wybuchałam śmiechem. Uwielbiam książki o Mikołajku nie tylko za genialne opowieści ale i genialne rysunki, które dopełniają całość!

Niby książeczka z dzieciństwa. Okey, mamy więc jasność. Ale ta książka to moja odskocznia od poważnych ksiażek. Czytałam ją juz nie raz, bo gdy nie mam ochoty na czytanie wyrafinowanych ksiąg, to sięgam po tą, nad którą nie trzeba się zastanawiać, bo nie posiada głębszego przekazu. Dla mnie ta ksiazka zawsze była przykładem na to jak zabić czas, gdy nie chcę się zbytnio czytać książek z morałami, tylko miło spędzić czas przy zabawnych opowieściach Mikołajka.

malaczarna | 2011-11-28
Na półkach: Przeczytane, Lektury
Przeczytana: 2008 rok

Nieważne ile razy będę to czytała to i tak będę ryczeć ze śmiechu

MaiTakeru | 2011-05-07

Przeczytałam - a raczej zostały mi przeczytane wszystkie tomiki, ale od tego się zaczęło. Ech, ta seria nie ma sobie równych! Ten humor, te postacie, ten język (i świetne tłumaczenie)... I ten głos taty, gdy urażonym tonem powtarzał za Rosołem "patrz mi w oczy!".
Bezcenne - dziękuję, tato. Jedyna książka, której nie lubię czytać, choć jest przewspaniała, bo to po prostu "już nie to samo". :)

Priada | 2011-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2011

Nie no uśmiałam się co nie miara fantastyczna ta książka polecam wszystkim fanom jak i snobom rozweselicie sie troszkę przynajmniej przez chwilę.

Anna | 2010-10-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 1998 rok

Udało mi się przeczytać chyba wszystkich "Mikołajków".
I wszystkie z czystym sumieniem polecam każdemu - w każdym wieku!!

elianka | 2011-03-26
Przeczytana: 26 marca 2011

Nie wiem jak to się stało, ale poznałam Mikołajka dopiero w dorosłym życiu.

Własnych dzieci nie mam, ale pamiętam mimo wszystko jak to jest być dzieckiem i jak to jest mieć zwariowane pomysły doprowadzające rodziców do spazmów. Pamiętam także takie wyczyny ze swojego dzieciństwa, za które sama sobie teraz bym spuściła lanie :)

Przeczytałam wszystkie opowiadania o Mikołajku, które wpadły mi w ręce, za każdym razem tak samo mnie zachwycają, bawią i rozczulają. Czytam je czasem na głos na "dorosłych" imprezach i wszyscy mają taki sam, ogromny ubaw.

Nie wiem czy żałuję, że nie czytałam "Mikołajków" w dzieciństwie. Teraz, kiedy jestem dorosła, sprawia mi tyle frajdy, że szok :)

Agata | 2011-01-19

Cała seria o Mikołajku jest bardzo fajna. Powinna przypaść do gustu młodszym czytelnikom jak i starszym.

Fantastyczna książka. Bardzo zabawna i naprawdę świetna. Mikołajek jest naprawdę super. Polecam!!! :D

Piotr | 2014-01-29
Przeczytana: 24 stycznia 2014

Przezabawna książka dla każdego. Bawi niezależnie od wieku :)

Załóż konto za darmo!

71. rocznica
  • Wiktor Suworow
    67. rocznica
    urodzin
    Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. a taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.
  • Mary Hoffman
    69. rocznica
  • Arto Paasilinna
    72. rocznica
    Umrzeć zawsze się zdąży.
  • Simon Beckett
    46. rocznica
    urodzin
    Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.
  • Elina Hirvonen
    39. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie umiałam jej sobie wyobrazić. Miłości, która jest tak niepodważalna, że mogę być zapłakana i rozbita, a mimo to pewna, że ktoś będzie mnie trzymał i chciał, bym następnego dnia obudziła się przy nim.
  • Hanna Januszewska
    109. rocznica
  • Merete Lien
    62. rocznica
  • Peter S. Beagle
    75. rocznica
    urodzin
    Ten wybierać drogę musi, komu wszelki szlak odcięło. Utracone wiecznie kusi, co minęło to minęło.
  • Julie Powell
    41. rocznica
    urodzin
    Julia nauczyła mnie, jak znaleźć własną drogę. Nie jest tak, jak sądziłam. Sądziłam, że chodzi o... nie wiem, o pewność siebie, silną wolę albo szczęśćie. To też warto mieć, bez wątpienia, ale jest coś innego, coś, z czego biorą się wspomniane wyżej rzeczy. To radość.
  • Adolf Hitler
    125. rocznica
    urodzin
    Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, szanuję tylko to, co rozumiem.
  • Jan Dobraczyński
    104. rocznica
  • Bram Stoker
    102. rocznica
    śmierci
    Kocham szarość, mrok i ciemność nocy, lubię być sam, a za najodpowiedniejsze towarzystwo uznaję własne myśli.

Znajdź nas na Facebooku