Zakochani

Wydawnictwo: Mag
Fallen In Love
upadli, paranormal romance
Noelle

Co sprawia, że serce bije wam trochę szybciej? Oto „Zakochani”, cztery nigdy wcześniej nieopublikowane opowiadania, złożone przez Lauren Kate w jedną opowieść i osadzone w średniowieczu. „Zakochani” przedstawiają czytelnikom szeroko dyskutowane, ale nigdy dotąd nieopisane szczegółowo historie bohaterów „Upadłych”, przeplatające się z epickim romansem Luce i Daniela. Te opowiadania to „Miłość w...

„Zakochani” przedstawiają czytelnikom szeroko dyskutowane, ale nigdy dotąd nieopisane szczegółowo historie bohaterów „Upadłych”, przeplatające się z epickim romansem Luce i Daniela. Te opowiadania to „Miłość w najmniej spodziewanej chwili: walentynki Shelby i Milesa”, „Lekcje miłości: walentynki Rolanda”, „Płomienna miłość: walentynki Arriane” oraz „Niekończąca się miłość: walentynki Daniela i Lucindy”.

źródło opisu: Wydawnictwo MAG, 2012.

źródło okładki: http://www.mag.com.pl/

jemtruskawki | 2016-05-30

Teraz już wiem,jak wyglądały Walentynki w Średniowieczu.
Książka,podobała mi się,było opisane festyny.
Dwaj księża,chyba przyzwoitki pilnujące by wszystko było po bożemu.
Książka do zbiór opowiadań,udanych i dobrych.

Urmurmina | 2014-12-09

Miłość, która rodzi się między przyjaciółmi. Poświęcenie własnego szczęścia dla dobra ukochanej. Trudny wybór między miłością, a przejściem na stronę zła. Najszczersze i najmocniejsze uczucie, które jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności - nawet ciążące na nim przekleństwo.

Kocham serię "Upadli", tak więc zbiór historii z dobrze znanymi mi bohaterami był rewelacyjny! Pomimo, że wolę jedno długie opowiadanie niż kilka krótkich, to ukazanie Walentynek w średniowieczu z moimi ulubionymi postaciami wypadło świetnie - genialny dodatek do głównego wątku Luce, Daniela i ich przyjaciół. Najbardziej chyba oczarowała mnie właśnie historia Lucindy i jej anielskiego ukochanego. Niesamowity talent pisarski Lauren Kate, po prostu jestem zachwycona!

monika9 | 2013-07-12
Przeczytana: 19 maja 2013

Lauren Kate miała bardzo fajny pomysł aby napisać książkę która jest tak jakby uzupełnieniem poprzedniej części.W ,,Zakochanych'' zawarte są cztery opowiadania miłosne:
-Walentynki Milesa i Shelbi,
-Nieszczęśliwa miłość Rolanda,
-Ogromne uczucie Arianny,
-opowiadanie o Lucy i Danielu.
Chodź są to cztery odrębne opowiadania to łączą się w spójną całość
Reasumują,książkę czeta się szybko i przyjemnie.Polecam ją dla osób które przeczytały wszystkie poprzednie części,są w temacie i nie chcą zakończyć swojej przygody z serią ,,Upadli''. :)

nigrum | 2012-06-07
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadamy
Przeczytana: 06 czerwca 2012

"Czasem miłość potrzebowała uciec od swoich aniołów stróżów,oderwać się od ziemi.A kiedy po raz pierwszy uderzyła skrzydłami,trzeba było zaufać,że sama zerwie się do lotu i wzniesie się na niewyobrażalną wysokość,w Niebiosa-i jeszcze wyżej."

Każdy kto sięgnął po tą książkę i przeczytał uważnie prezentowane historię walentynkowe właśnie tak mógł się poczuć, uleciał z bohaterami na chwilę w niebo i dał się ponieść wszechogarniającej miłości. Nic lepszego na zmarnowany dzień nie znajdziecie.Zawsze dobrze jest poczytać, że można jeszcze kogoś prawdziwie pokochać.

*Jedyne co mi trochę nie pasowało w tej książce,to historia miłosna Arriane.Nie wiem czy anioł powinien kochać kobietę.Jednak mimo tego ubóstwiam tą bohaterkę:)

młoda_pisarka | 2014-02-09
Przeczytana: 08 marca 2012

Krótkie opowiadania, które przypadną do gustu wszystkim fanom powieści Lauren Kate. Możemy z nich dowiedzieć się jeszcze więcej nie tylko o głównych, ale też o drugoplanowych bohaterach. Krótkie miłosne historie, kktóre wspaniale wzbogacają całą sagę.

Agiee | 2014-09-04

Fajna część. Można inaczej spojrzeć na resztę bohaterów :) Polecam

| 2015-11-28
Na półkach: Przeczytane, Z opinią, Anioły
Przeczytana: 10 listopada 2015

"(...)każda dusza, na ile to możliwe, powinna być szczęśliwa w samotności, zanim pochłonie ją miłość, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy druga strona odejdzie. To był największy paradoks - dusze potrzebowały siebie nawzajem, ale jednocześnie ważne było, by siebie nie potrzebowały."

Byłam dosyć negatywnie nastawiona do tego oto dodatku i całe szczęście, że się myliłam :) Cztery walentynkowe opowieści pobocznych bohaterów wprowadziły mnie w miły stan i przypomniały, że Luce i Daniel nie są jedynymi, którzy mogą kochać.

Miles i Shelby napełnili moje serce słodyczą :) Roland przekonał do samego siebie - do tej pory nie było o nim wiadomo za dużo, ale ta historia pozwala nam poznać go trochę lepiej i zdecydowanie go polubiłam :)

Co dalej...Arriane pokazała nam, że miłość nie wybiera i nie wiadomo w kim się zakochamy. Mimo wszytko nie powinniśmy nigdy z niej rezygnować. Mimo wszystko los nam tego nie ułatwi, staniemy przed wieloma trudnymi wyborami i niestety będziemy musieli wybrać...

Co tu dużo mówić. Bardzo miło się czytało. Można było lepiej poznać drugoplanowych bohaterów całej serii, a wiele z tych historii naprawdę dało mi do myślenia i już nie byłam pewna wcześniejszych osądów i teraz jestem pewna, że aby kogoś znienawidzieć, trzeba tego kogoś bardzo kochać.

Kinia | 2012-05-05
Przeczytana: 05 maja 2012

W oczekiwaniu na następną część ,,Upadłych'' kupiłam ,,Zakochanych'' i nie zawiodłam się ani trochę. Bardzo polecam jeżeli ktoś nie może doczekać się następnej części o przygodach Luce, Daniela oraz ich przyjaciół. Pomimo tego, że książka jest niezwykle cienka, to według mnie warto wydać na nią pieniądze. :)

lucy | 2012-06-05
Przeczytana: 2012 rok

Następna książka która mnie dogłębnie wciągneła.Bardzo fajne historie i tylko jedno mnie zdziwiło Arriane. Wszystkie miłostki opisane i wkońcu dowiadujemy się kto z kim kreci.Czekam na ostatnią część "Uniesienie":)