Zakochani

Wydawnictwo: Mag
Fallen In Love
upadli, paranormal romance
Noelle

Co sprawia, że serce bije wam trochę szybciej? Oto „Zakochani”, cztery nigdy wcześniej nieopublikowane opowiadania, złożone przez Lauren Kate w jedną opowieść i osadzone w średniowieczu. „Zakochani” przedstawiają czytelnikom szeroko dyskutowane, ale nigdy dotąd nieopisane szczegółowo historie bohaterów „Upadłych”, przeplatające się z epickim romansem Luce i Daniela. Te opowiadania to „Miłość w...

„Zakochani” przedstawiają czytelnikom szeroko dyskutowane, ale nigdy dotąd nieopisane szczegółowo historie bohaterów „Upadłych”, przeplatające się z epickim romansem Luce i Daniela. Te opowiadania to „Miłość w najmniej spodziewanej chwili: walentynki Shelby i Milesa”, „Lekcje miłości: walentynki Rolanda”, „Płomienna miłość: walentynki Arriane” oraz „Niekończąca się miłość: walentynki Daniela i Lucindy”.

źródło opisu: Wydawnictwo MAG, 2012.

źródło okładki: http://www.mag.com.pl/

grungy | 2018-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2018

W tym roku postanowiłam za wszelką cenę dokończyć chociaż część rozpoczętych serii. Po jakoś czterech latach wróciłam do Upadłych. Teraz szczerze nie było takiego wow jakie miałam wtedy, gdy czytałam poprzednie 3 tomy, ale mimo wszystko nie było źle (chociaż nie przepadam za walentynkami).

Zbiór czterech opowiadań, których akcja dzieje się w średniowieczu. Plus za okładkę i za zgrabne połączenie ze sobą wszystkich historii.

"Zakochani " to zbiór czterech opowiadań opowiadających o miłości. Ich akcja dzieje się w średniowieczu. Historie lacza się w spójną całość.

Miless Shelby odkrywają że, łączy ich coś więcej niż przyjazn.

Roland uczy się czym jest poświęcenie. Ze smutkiem odkrywa że, czasem aby ukochaną osobą była szczęśliwa, należy zrezygnowac ze swojego szczęścia.

Arriane staje prze trudnym wyborem . Czy poswieci wierność samej sobie w imię miłości ? Czy dla ukochanej Tess opowie się po stronie Lucyfera?

Daniel i Lucinda mają spędzić dzieki przyjaciołom pierwsze wspólne walentynki.

Opowiadania były bardzo fajne i wielementy wnoszą do historii.

Dziwny był tylko fakt że Arriane jako anioł kochała kobietę. Ale jak widać pisarka idzie za duchem czasu. Plus jak najbardziej za tolerancję. Po za tym chyba Arriane jest taka wyjątkowa, zakręcona i szalona że, żaden chłopak nie dotrzymalby jej kroku .

Najbardziej do gustu mi przypadła historia Lucy i Daniela .
Polecam wszystkim fanom...

agusia96a | 2017-09-27
Na półkach: Przeczytane, E-book
Przeczytana: 27 września 2017

Fajnie było przeczytać coś z perspektywy Arriane, Rolada i Shelby. Napisanie takiej dodatkowej książki było dobrym pomysłem, takie uzupełnienie cyklu. Podoba mi się.

Maratasek | 2017-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2017

Jak na dodatek do serii książka nie była zła ale najlepsza też niestety nie.

martulcia | 2017-06-24

Najsłabsza z całej serii i infantylna do bólu.

Etna | 2017-06-09
Na półkach: Przeczytane, Mogą być (4)
Przeczytana: 09 czerwca 2017

Niestety znowu muszę to napisać. Jest słabo. Pierwsza historia osłabiła mnie całkowicie. Potem było już lepiej. Zaczyna mi jednak brakować wiary w Lauren. Czy ona na pewno napisała pierwszą część? Widocznie zdecydowanie wykorzystała w niej wszystkie swoje możliwości.
Doceniam, że stara się pokazać bohaterów z innej strony. Wyszłoby dobrze gdyby jeszcze ktoś nad tym popracował. Tymczasem mam wrażenie, że ta książka miała krótki deadline i trzeba było ją napisać szybko,nieskładnie i ominąć korektę.
Dlaczego nadal szukam w tej serii jakiejś nadziei?
Żałosne. Wybaczcie. Będę bronić mojej opinii, a inni mogą mieć swoje zdanie na ten temat ;)

Morgana | 2017-06-03
Przeczytana: 04 maja 2017

"Zakochani", czyli zbiór czterech opowiadań wchodzących w skład cyklu "Upadli" rzucają trochę światła na życie uczuciowe przyjaciół Luce i Daniela.
Opowiadania sprowadzają się do tego, że zarówno aniołom jak i demonom miłość nie jest pisana.

Ada | 2017-05-24

Ja po prostu jestem zakochana w młodzieżowych fantastycznych romansidłach. A ta książka jest najlepszą z serii, motyw podrózy w czasie "wspomnieniach" jest boski!

Dorota2210 | 2017-02-28

Zbiór czterech opowiadań o bohaterach poznanych w serii "Upadli"