Prosto w ogień

2005-01-01
832382214X
Krzysztof Puławski
śmierć śledztwo pułapka tajemnice

Hm... Ciężka pozycja do ocenienia. Niektóre fragmenty są świetne, a o niektórych... sama nie wiem, co myśleć. Główni bohaterowie są dobrze wykreowani i nie tacy nijacy, jak to czasem w romansach bywa. Natomiast do samego końca zastanawiałam się nad, nazwijmy to, "wątkiem sensacyjnym" powieści. Nie zostało to wystarczająco wyjaśnione. Bez spojlerowania, napiszę tylo, że są elementy bardzo dziwne i nielogiczne w historii kuzyna głównej bohaterki.

Dziwne, tylko to jedno słowo przychodzi mi na myśl, jak mam styczność z tą książką, albo raczej po jej przeczytaniu. Nie mówię że jest do niczego, tylko trochę nie spójna, niektóre fakty się nie pokrywają, ale jest ciekawa, dialogi nie czego sobie. Na zajęcie czasu w pochmurny, deszczowy bądź po prostu dla przyjemności,jest w samraz.

Jamie uwielbia swego kuzyna, Nate'a, dlatego też wieść o jego tragicznej i tajemniczej śmierci głęboko nią wstrząsnęła. Obwinia Dilliona, cieszącego się złą sławą łajdaka, który już kiedyś odsiadywał wyrok za pobicie. Dawno temu, w czasach młodości, Nate i Dillion byli nierozłączni... Jamie bez zapowiedzi odwiedza Dilliona, ale udaje jej się ustalić tylko jedno. Ten mężczyzna jest równie groźny, jak przed laty i równie.... pociągający. W dodatku jego ponury, stojący na odludziu dom okazuje się pułapką pełną tajemnic. A jednak Jamie, zamiast ratować się ucieczką, leci niczym ćma prosto w ogień..

Jamie uwielbia swego kuzyna, Nate'a,...

Przeczytane dawno temu, jeszcze na początku studiowania w ramach wieczornego relaksu. I faktycznie - relaksująca :)

ta książka ma w sobie wszystko. tajemniczość, pikanterie, uświadamiamy sobie jak dwa z pozoru oddzielne światy mogą się połączyć. świetna.

• Romans
  • Xxxxxxxxxxx
  • 2013.
  • Romans typu Harlequin
  • 2010

Dodaj cytat z książki Prosto w ogień