Piosenki pomocnika

Wydawnictwo: Egmont Polska
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Cudowne grające książki przeniosą dziecko w świat bajkowych dźwięków! Każdy milusińskich będzie zachwycony taką interaktywną zabawą. Może śpiewać z Księżniczkami, grać na cymbałkach z Kubusiem

Na półkach: Przeczytane, Egmont

Dziś pozycja dla najmłodszych. Czyli taka książka zabawka, która na pewno spodoba się każdemu maluchowi.

Piosenki pomocnika to książeczka interaktywna. Po prawej stronie na niebieskiej nutce znajdują się przyciski, dzięki którym uruchamiamy melodyjki do poszczególnych piosenek. A jest ich 5. Każdy przycisk, to postać z bajki Kubusia Puchatka.

Wewnątrz książeczki znajdują się teksty piosenek. Dla ułatwienia, nad każdym z tekstów widnieje w kółeczku identyczna ikonka jak na przycisku. Dzięki temu dziecko bez problemu odgaduje, który przycisk należy przycisnąć, do której piosenki. Teksty są króciutkie i łatwe do zapamiętania. Melodie, znane i lubiane przez każde małe dziecko.

Dzięki tej książeczce dzieci świetnie się bawią, uczą czegoś nowego, poznają melodie i dźwięki. Można przy niej śpiewać, grać, tańczyć, słuchać... tyle zabawy przy jednej niewielkiej książeczce :)

A poza tym jest to książka z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi, czyli ulubieńcami każdego małego dziecka....

Anna_R | 2016-03-16
Misieńka | 2013-05-06