Martynka we wsi /Martynka

Cykl: Martynka
Wydawnictwo: Publicat

W książkach z serii Martynka najmłodsi Czytelnicy spotkają się z sympatyczną i mądrą dziewczynką, której wspaniałe, zabawne i pouczające przygody poruszą do łez każdego, zarówno dzieci jak i ich rodziców. Wspaniałe, kolorowe ilustracje pobudzają wyobraźnie, a poczynania małej Martynki zachwycają, dzięki czemu pozycja ta stała się bestsellerem w wielu krajach na świecie. W niniejszej część zatytułowanej Martynka na wsi dziewczynka wraz ze swoją kuzynką Anią jadą na wieś do Leona. Kogo spotkały, jakie miały przygodya sprawdźcie sami. Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

Noelle | 2010-07-19

Książka z dzieciństwa. Jedna z pierwszych, które przeczytałam samodzielnie. Czasami miło do nich wracać.

Morana | 2011-07-07

Jak byłam mniejsza, wypozyczyłam tą książkę ze szkolnej biblioteki. Tak mi sie spodobała, ze trzymałam ją u siebie cały rok szkolny i nie chciałam sie z nią rozstać, niestety później musiałam to zrobić.

Madzik | 2016-01-29

Seria o Martynce znajduje się na Złotej Liście "Fundacji ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom". To książki, które uczą dzieci czegoś dobrego, pobudzają do refleksji lub śmiechu, doskonalą język, rozwijają wyobraźnię, przynoszą dobre wzorce zachowań.
Niestety, mam wrażenie, że książki o Martynce na tej liście są trochę "na wyrost". Są słabe literacko, nudne i nie wzbudzają większego zainteresowania u moich dzieci. Podobnie jest z tą pozycją, nie uczy niczego ponad to, co dzieci wiedzą. Nudna historyjka z ckliwymi rysunkami.
Nie polecam.

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: kwiecień 2010

Nie jestem krytykiem , ale wg mnie słaba . Bardzo

Asia | 2013-03-17

Lubię Martynkę, podobała mi się ta książeczka.

Moja ulubiona książeczka z tej serii. :)

Aribeth | 2016-11-27
Fruch | 2015-07-05