Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych w 10 minut

Wydawnictwo: Liber
biznes, finanse

Poradnik oferuje prostą, praktyczną pomoc tym wszystkim, którzy pragną szybkich rezultatów. Książka składa się z dziesięciominutowych, zorientowanych i skoncentrowanych na określonym celu lekcji. Nauczysz się z nich wszystkich umiejętności, których potrzebujesz, aby stać się silnym przywódcą, który potrafi poprowadzić swój zespół drogą sukcesu. Potrzebujesz tylko 10 minut, aby określić kryteria sukcesu, potrzebne w pracy na danym stanowisku, zadawać pytania, które dotrą do wnętrza i odkryją prawdziwy potencjał kandydata, ocenić kandydatów oraz możliwość odniesienia przez nich sukcesu.

Batman | 2016-11-04
Na półkach: Teraz czytam