Mrok

Tłumaczenie: Edyta Jaczewska
Cykl: Pamiętniki Wampirów (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
Dark Reunion
wampiry

Ostatnie starcie... Ostatni śmiertelny pocałunek... Ostatnia mroczna przemiana... Elena: Powróciła, lecz nie jako istota z tego świata. Stefano: Wezwany przez Elenę musi dotrzymać obietnicy i zmierzyć się z najbardziej przerażającym przeciwnikiem. Damon: Demoniczny i niebezpieczny ujawnia teraz swoją jaśniejszą stronę i staje po stronie brata. Czy starczy im sił, by stoczyć ostateczną walkę z...

Ostatnie starcie... Ostatni śmiertelny pocałunek...
Ostatnia mroczna przemiana...
Elena: Powróciła, lecz nie jako istota z tego świata.
Czy starczy im sił, by stoczyć ostateczną walkę z potęgą ciemności, przeżyć i móc kochać?

źródło opisu: amber.sm.pl/

źródło okładki: amber.sm.pl/

Weronika | 2018-11-18
Przeczytana: 12 listopada 2018

Nie powiem ta część „ Pamiętników wampirów” mega mnie wciągnęła. Przeczytałam ją w niecałe 12 godzin. Rzadko, którą książkę tak szybko przeczytałam. Podobał mi się moment w książce, kiedy Damon wrócił by uratować Stefano. Może nie jest to do końca miłość braterska, ale widać że łączy ich jakaś minimalna więź. Może było to spowodowane, że zostali z rodziny tylko oni?

virgo123 | 2017-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2017

O rany, co to za straszna część... :P Same wypadki, zabójstwa, no normalnie okropność :P Ale i tak czyta się szybko, mimo tych paskudztw :P Chyba tylko końcówka mi się podobała :D

Kasia_sokol | 2017-08-06

Byle jaka to najlepsze, co można o tej pozycji powiedzieć. Generalnie - strata czasu.

Kasia | 2017-05-09
Przeczytana: grudzień 2010

Im bardziej w las, tym bardziej nic się nie polepsza. Wątli bohaterowie, nikła akcja... no po prostu słabo.

"Rozmowa z nim przypomina spacer po polu minowym."

justyna3421 | 2016-11-23
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 23 listopada 2016

Kurczę zamiast uczyć się na kolokwium ja czytam książki... no ale co poradzić skoro fabuła jest wciągająca. W pewnym momencie nawet zaczęłam się bać czytając ten tom. Z tomu na tom pisanie autorce wychodzi coraz lepiej.

Po tej lekturze, doszłam do wniosku, że moja przygoda z Pamiętnikami wampirów oficjalnie dobiegła końca.

Na jednym z blogów przeczytałam: "nie ma złych książek, są tylko takie które trafiają do niewłaściwych rąk". Pamiętniki wampirów zdecydowanie nie były dla mnie i jedyne co mogę powiedzieć to, że serial telewizyjny (jako jeden z moich ulubionych - przynajmniej do 7 sezonu) był o wiele lepszy od książkowej serii.

alice | 2015-08-16
Przeczytana: 15 sierpnia 2015

Książka ciekawsza niż poprzedniczki. Akcja zaczyna się rozkręcać.

I to jest punkt w którym seria się psuje... Takie ładne zakończenie w poprzednim tomie, a tu odpala niestety rakieta nieśmiertelnej Mary Sujki i uderza czytelnika prosto w twarz :/

Sylwia | 2015-03-26
Przeczytana: 26 marca 2015

Takie parapsychologiczne opowieści nie należą do moich ulubionych ale ta książka wciągnęła mnie tak, że przeczytałam ją w jeden dzień.

Angelika Anna | 2015-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2015

Nawed spoko film pojawił się KLAUS . Ale powiem śczerze ,że koncuwki są super w tym książkach mam nadzieje ,że Elena wróci .