Mrok

Okładka książki Mrok Lisa Jane Smith
Okładka książki Mrok
Lisa Jane Smith Wydawnictwo: Amber Cykl: Pamiętniki Wampirów (tom 4) Seria: Pamiętniki wampirów fantasy, science fiction
Pamiętniki Wampirów (tom 4)
Pamiętniki wampirów
2002-01-01
Edyta Jaczewska
wampiry

Okładka książki Bez maski Clark Aubrey, Lisa Jane Smith
Bez maski Clark Aubrey, Lisa ...
Okładka książki Bez słów Clark Aubrey, Lisa Jane Smith
Bez słów Clark Aubrey, Lisa ...
Okładka książki Bez szans Clark Aubrey, Lisa Jane Smith
Bez szans Clark Aubrey, Lisa ...

Okładka książki Pocałunki z piekła Kelley Armstrong, Kristin Cast, Richelle Mead, Alyson Noël
Pocałunki z pi... Kelley Armstrong, K...
Okładka książki Randki z piekła Kelley Armstrong, Lori Handeland, Kim Harrison, Lynsay Sands
Randki z piekła Kelley Armstrong, L...
Okładka książki Początek. Żądza krwi. Pragnienie Julie Plec, Lisa Jane Smith, Kevin Williamson, ghostwriter
Początek. Żądz... Julie Plec, Lisa Ja...

Nie, nie i jeszcze raz nie. Po pierwszych trzech tomach naprawdę nie mam wygórowanych oczekiwań, ale to co teraz przeczytałam było tak wyssane z palca... Ja rozumiem, że to fantasy, ale tyle porąbanych akcji, w ogóle nie wytłumaczonych skąd, po co i dlaczego... Obiecałam sobie, że przemęczę tą serię choćby nie wiem co, ale jest bardzo ciężko.

Najgorsza część. Jestem w połowie i nie wiem czy dam radę czytać dalej... Ale na bezsenność świetna! Ledwo przeczytam dwie strony i śpię.

Dla mnie jak na razie najgorsza część.
Mam nadzieję, że w kolejne tomy nie będą już pisane z perspektywy Bonnie, która jest MEGA irytująca.
Poza tym, co tu się w ogóle wydarzyło ? :O

Dla mnie jak na razie najgorsza część.
Poza tym, co tu się w ogóle wydarzyło ? :O

Kolejna ciekawa i na swój sposób wciągająca historia mieszkańców Fell's Church. :)

Nie powiem ta część „ Pamiętników wampirów” mega mnie wciągnęła. Przeczytałam ją w niecałe 12 godzin. Rzadko, którą książkę tak szybko przeczytałam. Podobał mi się moment w książce, kiedy Damon wrócił by uratować Stefano. Może nie jest to do końca miłość braterska, ale widać że łączy ich jakaś minimalna więź. Może było to spowodowane, że zostali z rodziny tylko oni?

O rany, co to za straszna część... :P Same wypadki, zabójstwa, no normalnie okropność :P Ale i tak czyta się szybko, mimo tych paskudztw :P Chyba tylko końcówka mi się podobała :D

Byle jaka to najlepsze, co można o tej pozycji powiedzieć. Generalnie - strata czasu.

Im bardziej w las, tym bardziej nic się nie polepsza. Wątli bohaterowie, nikła akcja... no po prostu słabo.

"Rozmowa z nim przypomina spacer po polu minowym."

"Rozmowa z nim przypomina spacer po polu minowym."

Kurczę zamiast uczyć się na kolokwium ja czytam książki... no ale co poradzić skoro fabuła jest wciągająca. W pewnym momencie nawet zaczęłam się bać czytając ten tom. Z tomu na tom pisanie autorce wychodzi coraz lepiej.

Po tej lekturze, doszłam do wniosku, że moja przygoda z Pamiętnikami wampirów oficjalnie dobiegła końca.

Na jednym z blogów przeczytałam: "nie ma złych książek, są tylko takie które trafiają do niewłaściwych rąk". Pamiętniki wampirów zdecydowanie nie były dla mnie i jedyne co mogę powiedzieć to, że serial telewizyjny (jako jeden z moich ulubionych - przynajmniej do 7 sezonu) był o wiele lepszy od książkowej serii.

• Wampiry
  • 2011