Gwiazdka miłości

Okładka książki Gwiazdka miłości Heather Graham, Phyllis Halldorson, Naomi Horton, Peggy Webb
Okładka książki Gwiazdka miłości
Heather GrahamPhyllis Halldorson Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Christmas Special literatura obyczajowa, romans
Harlequin Christmas Special
Silhouette Christmas stories
Harlequin
1995-01-01
1995-01-01
Michał Wroczyński, Izabela Sobczak, Michał Tober, Justyna Kwiatkowska
miłość gwiazdka opowiadania święta prezent

Okładka książki Szaleństwo Cthulhu Arthur C. Clarke, Heather Graham, Lois H. Gresh, Caitlín R. Kiernan, J.C. Koch, Joseph S. Pulver Sr., Daniel Schweitzer, Michael Shea, John Shirley, Robert Silverberg, William Browning Spencer, Melanie Tem, Jonathan Thomas, K.M. Tonso, Harry Turtledove, Donald Tyson
Szaleństwo Cth... Arthur C. Clarke, H...
Okładka książki Twarzą w twarz David Baldacci, Linwood Barclay, Steve Berry, Lee Child, Lincoln Child, Michael Connelly, Jeffery Deaver, Linda Fairstein, Joseph Finder, Lisa Gardner, Heather Graham, T. Jefferson Parker, Raymond Khoury, Dennis Lehane, John Lescroart, Steve Martini, Douglas Preston, Ian Rankin, James Rollins, M. J. Rose, John Sandford, R.L. Stine, F. Paul Wilson
Twarzą w twarz David Baldacci, Lin...

Wzruszające opowieści świąteczne. W pierwszym opowiadaniu Noel. Gregpolicjant znajduje kobietę, która straciła pamięć. Postanawia jej pomóc. Kolejna historia to Świąteczna przepowiednia. Wujek Roscoe dzwoni po siostrzeńca Johna, bo czuje się chory. John jest zapracowanym prawnikiem, ale przyjeżdża do wuja. Poznaje tam Ruth nauczycielkę. Kolejna historia to Śniąc o Aniołach. Kathleen dowiedziawszy się o wypadku prawie byłego męża Gage jedzie do niego do szpitala. Przez całą drogę myśli o swoim małżeństwie. Ostatnia historia to Miłość pod choinką. Cary korzysta z zaproszenia od szefa Jasona i jedzie ze swoim synem Dannym na narty. Córka Jasona Angela zaprzyjaźniła się z Dannym.

Płytkie jak woda w kałuży; banalne; bez krzty finezji, przemyślenia i wgłębienia się w myśli bohaterów jak również motywy ich działania. Czytadło, na które szkoda czasu.

Noel - Phyllis Halldorson
Policjant postanawia zaopiekować się kobietą, która straciła pamięć. 5/10

Świąteczna przepowiednia - Peggy Webb
Prawnik wraca na farmę do wujka i spotyka tam młodą kobietę, która czyha na majątek wuja. 5/10

Naomi Horton - Śniąc o aniołach
W trakcie separacji, kowboj ma wypadek i jego prawie eks-żona jedzie do niego do szpitala. 6/10

Miłość pod choinkę - Heather Graham Pozzessere
Pracownica jedzie z szefem na urlop, ze względu na przyjaźń ich dzieci. 5/10

Oceniając całość to bez szału. Takie krótkie czytadełka. Przyjemne, ale czegoś im brakuje. Jedynie to trzecie opowiadanie tworzy w miarę spójną całość.

Noel - Phyllis Halldorson

• Kowboje,ranczo,farma,Texas
  • Rocznik 2015
  • Podebrane mamie
  • Posiadam :)

Dodaj cytat z książki Gwiazdka miłości