Wakacje z duchem

Wydawnictwo: Amber

W chwili kiedy Ewan przekracza próg domu ojca chrzestnego swojego taty, starego profesora Malthusa, wie, że to nie będą zwyczajne wakacje. Po pierwsze, mieszka tu Ziggy a Ziggy jest duchem. Po drugie, tam gdzie jest jeden duch, muszą być i inne. A po trzecie, grozi im niebezpieczeństwo.

Mao | 2017-05-04

Taka sobie historyjka dla dzieci. Niewiele różniąca się od tysięcy minipowieści na blogach. Typowy, lekki zapychacz czasu. Nie podobało mi się to, że wszyscy bohaterowie zachowują się jak dzieci, mimo że młodociane postacie są dwie, a reszta to dorośli. Dziwnie wypadło też to, że istniejące od setek lat duchy używają pradawnej mowy, a niczego nie nauczyły się od całych pokoleń ludzi.

Tecna | 2016-04-13
Na półkach: Przeczytane, Od marca 2016
Przeczytana: 11 kwietnia 2016

Ten duch bez głowy przypomina Prawie Bezgłowego Nicka.

Rosalie Soiree | 2016-02-01
Calebornia | 2015-02-02