Doskonałe. Pretty Little Liars

Tłumaczenie: Mateusz Borowski
Cykl: Pretty Little Liars (tom 3)
Wydawnictwo: Otwarte
Perfect
Pretty Little Liars
Monika

Myślałyście, że wam odpuszczę? Przez cały czas mam na was oko. I może nawet patrzę na was teraz. A. Do mediów trafia film z ostatnich wspólnych wakacji Emily, Hanny, Arii, Spencer i Ali. Wspomnienia tamtego lata wracają ze zdwojoną siłą, a tajemniczy nadawca SMS-ów zaczyna realizować swoje groźby. Sekrety czterech przyjaciółek już wyszły na jaw, teraz gra toczy się o najwyższą stawkę. A....

Myślałyście, że wam odpuszczę? Przez cały czas mam na was oko.
I może nawet patrzę na was teraz.
A.

A. popełnia jednak błąd. Czy to wystarczy, by go zdemaskować?

źródło opisu: http://otwarte.eu/book/doskonale

SPOSÓB PISANIA AUTORKI: 8/10
OKŁADKA:7/10
KREATYWNOŚĆ:7/10

Gabkoz | 2017-10-06

Polecam! Akcja cały czas trzyma w napięciu

Najgel | 2017-09-10
Przeczytana: 07 września 2017

Kolejna część, dziewczyny już były tak blisko rozwiklania zagadki, ale niestety A pokrzyzowala im plany. Co chwilę zwroty akcji i już już zaczynasz podejrzewać kim jest A i nagle dzieje się coś co wywraca nasza teorię do góry nogami. Biorę się za kolejne części.

Rampulstelskin | 2017-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2017

Trzyma poziom i nawet podbija stawkę. Zakończenie mocne i coraz lepiej rozwija historię.

Peyton | 2017-03-19
Na półkach: Przeczytane, 2017, Ebook
Przeczytana: 19 marca 2017

Kolejna część Kłamczuszek za mną. Akcja ani na chwilę nie zwalnia, nadal nie wiadomo kim jest tajemniczy A. oraz kto stoi za zabójstwem Ali.

Cieszę się, że role bohaterek są mniej więcej równe. Najbardziej polubiłam się z Arią i nie chciałabym, żeby jej udział w powieści jakoś się umniejszył. Co do reszty... Hanna trochę mnie drażni, na dobrą sprawę sama nie wie czego chce. Ale cieszę się, że Mona nie jest jedną z Kłamczuszek, bo chyba wygrałaby plebiscyt na najbardziej denerwującą główną bohaterkę.

Coś powoli zaczyna się wyjaśniać, ale w sumie to nie wiadomo, czy autorka nie próbuje wpuścić nas w maliny. Czy rozwiązanie byłoby tak oczywiste? Patrząc ile jeszcze części przede mną nie wydaje mi się, żeby tak szybko wszystko wyszło na jaw. Pozostaje tylko sięgnąć po następne tomy.

alice | 2017-03-13
Przeczytana: 12 marca 2017

Książka pozostawia zbyt wiele niewiadomych, emocje sięgają zenitu szczególnie przy końcu, sprawa A. niby się rozwiązała i już miałyśmy dowiedzieć się kto to jest... a tu nagle taki wypadek! Można zwariować od tego czekania szczególnie, że seria ma szesnaście części.

ZaczytanaRuby | 2016-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2016

Kolejny tom, opowiadający o losach czterech przyjaciółek Arii, Emily, Spencer oraz Hanny. Jest jeszcze A. W dalszym ciągu nie dowiadujemy się kto nim jest. Tak samo jeśli chodzi o zabójcę Ali. Chociaż mamy pewne podejrzenia, które wskazują na dość ciekawą osobę. W tej części dzieje się dość dużo, ponieważ A. zaczyna wyjawiać sekrety dziewczyn, doprowadzając tym samym do przykrych wydarzeń. Jednak nie ma to zbytnio powiązania z rozwiązaniem tajemnic. Sara Shepard otworzyła przed nami niektóre sekrety, jednak to wciąż za mało. By rozwiązać zagadkę potrzebujemy więcej. Książka jest króciutka, napisana (tak jak poprzednie części) z podziałem na bohaterki. Czyta się ją bardzo szybko, jest pisana lekkim stylem pisma, dzięki czemu można się przy niej zrelaksować. Ja na pewno sięgnę po kolejne tomy, aby w końcu znaleźć odpowiedzi na tak nurtujące mnie pytania. A zwłaszcza jedno: Kim jest A?

buka_z_fejsbuka | 2016-11-02
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 02 listopada 2016

Trochę męczące jest to, że każdy rozdział jest z perspektywy innej osoby, więc gdy następuje dalszy ciąg losów którejś z dziewczyn, trzeba sobie przypominać, co jej się ostatnio przydarzyło.

liv87 | 2016-10-12
Przeczytana: 11 października 2016

Kolejna świetna książka tej autorki, wartka akcja, zawiła intryga, a raczej szereg intryg, szybko się czyta. Polecam!

zaczytanasowka | 2016-10-07
Przeczytana: 07 października 2016

Kochani Polecam gorąco
A znowu daje o sobie znać ! dziewczyny oddalają się od siebie ( NIE MOGŁAM TEGO PRZEBOLEĆ ) co powoduje że A ma większe pole do popisu.... i powiem Wam nie zmarnował tej okazji.....
Książka trzyma w napięciu !

www.zaczytanasowka.bloog.pl