Okładka książki Moje wielkie wampirze wesele Kerrelyn Sparks
Okładka książki Moje wielkie wampirze wesele
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 8) fantasy, science fiction
Miłość na kołku (tom 8)
The Vampire and the Virgin
Amber
2011-10-18
2011-10-18
2010-03-09
Agata Kowalczyk
wampiry

Polecam świetna książka i seria.

Polecam świetna książka i seria.

Jedna z lepszych części. Ciekawa fabuła, bardziej złożona. Miała więcej ciekawych wątków więc czytało się o wiele ciekawiej. Polubiłam bardzo postać J.L. i chciałabym, żeby był bohaterem jednej z kolejnych części. Z tomu na tom jest coraz lepiej.

miło szybko i przyjemnie jedna zgorszych w serii nie wracam do niej inne czytałem po kilka razy

To już ósmy tom i o dziwo jeden z lepszych. Olivia i Robby skradli mój uśmiech i wywołali dobry nastrój. Oby tak dalej :)

Lektura lekka, łatwa i przyjemna. Połączenie romansu wampira i śmiertelniczki z kryminałem. Polecam.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..
Moim zdaniem to jedna z lepszych książek tej serii.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..
Moim zdaniem to jedna z lepszych książek tej serii.

Moje wielkie wampirze wesele
Robby po porwaniu przez złe wampiry myśli tylko o zemście. Przyjaciele martwiąc się o niego, zsyłają go na "wakacje" na grecką wyspę. MacKay ma się dopiero przekonać, że ta podróż zmieni całe jego nieśmiertelne życie.
Olivia została przymuszona do wzięcia urlopu. Dziewczynę prześladuje morderca. Gdziekolwiek nie pojedzie, paczka jabłek zjawia się niespodziewanie z małym liścikiem. Olivia ma nadzieję, że tym razem ten człowiek nie odnajdzie ją na wyspie u babci. Lecz zamiast spokoju musi znosić swatki. Ma już ponad 20 lat, a nadal nie ma dzieci. Trzeba coś z tym zrobić, tak powtarza jej babcia. Olivia ma niezwykły dar. Wie kiedy ktoś kłamie. Z tego powodu nie lubi kłamstw i za dużego przebywania wśród ludzi. Gdy poznaje Robby'iego w końcu może odpocząć. Dziewczyna nie może wyczuć, czy kłamie i właśnie to ją w nim pociąga.
Lecz paczka powraca. Jak przestępca mógł ją namierzyć? Chyba, że Robby jest w to wplątany...

Moje wielkie wampirze wesele

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym będą przygody kolejnej postaci drugoplanowej i tak to leci niczym doskonałe perpetuum mobile.
Moim ulubieńcem pozostaje Angus, troszczący się o rodowe klejnoty.

Bardzo fajna okładka, książka natomiast ciekawa wciągająca i zabawa. Kolejna książka z serii miłość na kołku Uważam ją za udaną.

Na półkach: , , , , , , , ,

wampir i miłość . lubię ten cykl.

wampir i miłość . lubię ten cykl.

• Wampiry
  • Romans paranormalny