4 1/2 przyjaciela i krokodyl w Internecie

Cykl: 4 1/2 przyjaciela
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

4 1/2 przyjaciela założyli w Internecie prawdziwą stronę swojego biura detektywistycznego. Bardzo szybko dostają pierwszą sprawę. Pani Rotkehl, nauczycielka muzyki, jest rzekomo członkiem bandy przemytników zwierząt! Detektywi nawiązują kontakt z informatorem i oferują na sprzedaż niezwykle rzadkie i chronione zwierzę: Stokrotę, psa Friedhelma...

źródło opisu: [Dolnośląskie, 2006]

Rysia | 2015-04-29

Czy Pani Rotkehl, nauczycielka muzyki trudni się przemytem zwierząt? Czy to dobry pomysł aby zakładać stronę internetową biura "Kalle i spółka"? Czy nasi detektywi znajdą zagubionego kociaka? Na te i na wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w tej książce.

Michał | 2011-11-24

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Na pewno jest to fajna książka. Czytałem poprzednią część

jana19 | 2011-12-27

Na pewno jest świetna ;)