Ogrodzenia Kłamią

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ogrodzenia Kłamią". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Przemiła Kościelna
Ogrodzenia Kłamią
978-83-928057-0-0
psy, hodowala
hobby
Yorika

To publikacja bardzo cenna nie tylko dla hodowców i miłośników psów. Zainteresuje ona na pewno każdego przyjaciela zwierząt, przyrodnika, człowieka wrażliwego, przydatna byłaby również dla nauczycieli i rodziców. Pewne zagadnienia wymagałyby dalszych badań. ..."Ogrodzenia Kłamią" jest dobrym uzupełnieniem wielu innych opracowań, poświęconym zwierzętom. Książka ta na pewno spotka się z...

..."Ogrodzenia Kłamią" jest dobrym uzupełnieniem wielu innych opracowań, poświęconym zwierzętom. Książka ta na pewno spotka się z zainteresowaniem ludzi lubiących zwierzęta i interesujących się ich życiem.

źródło opisu: mgr Janina Parusel- leśnik

źródło okładki: http://www.przemilak.blogspot.com/