9788372078773
technika
Matacz

Skrypt przeznaczony dla studentów Wydziału Inżynierii Środowiska do przedmiotu "mechanika gruntów i fundamentowanie". Mogą z niego korzystać również studenci Inżynierii Lądowej. Omówiono w nim właściwości gruntów, zagadnienia konsolidacji i filtracji gruntów, rozkład naprężeń w gruncie pod wpływem obciążeń itd.

źródło opisu: www.wydawnictwopw.pl

źródło okładki: www.wydawnictwopw.pl

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Matacz | 2011-08-30

Jeżeli chodzi o mechanikę gruntów na kierunku budownictwo oraz inżynieria środowiska to bardzo dobra pozycja. Dużo lepsza od Wiłuna. Mechanika gruntów Pisarczyka jest napisana znacznie bardziej przystępnym językiem przez co szybciej i łatwiej można się jej nauczyć.
Polecam

Wojciech Głośniak | 2014-08-17