Krzyżówki tematyczne dla dzieci

Wydawnictwo: Impuls

KRZYŻÓWKI TEMATYCZNE: w sposób wszechstronny pobudzają rozwój dziecka w wieku przedszkolnym i młodszoszkolnym, wzbogacają słownictwo, poszerzają wiedzę o świecie, zachęcają do rozwijania umiejętności plastycznych są doskonałym materiałem utrwalającym początkową naukę czytania i pisania (nie zawierają trudności ortograficznych typu: ó, rz, ż, ch, h i zmiękczeń, przez co przy pracy bez kontroli...

KRZYŻÓWKI TEMATYCZNE:
są doskonałym materiałem utrwalającym początkową naukę czytania i pisania (nie zawierają trudności ortograficznych typu: ó, rz, ż, ch, h i zmiękczeń, przez co przy pracy bez kontroli dorosłych nie utrwalają mimowolnych błędów).
DODATKOWE POLECENIA
? narysuj, pokoloruj, odpowiedz na pytanie, odczytaj hasło - uatrakcyjniają proces zabawy i nauki