Tempting The Beast

Okładka książki Tempting The Beast Lora Leigh
Okładka książki Tempting The Beast
Lora Leigh Wydawnictwo: Ellora's Cave Cykl: Breeds (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Breeds (tom 1)
Tempting The Beast
Ellora's Cave
2008-07-25
2008-07-25
Paranormal Romance fantasy erotyka

Łatwo się czyta-jest
Gąrące sceny-jest (cała masa)
Ciekawie napisane bez zawiłej psychologii-jest
I to jest wszystko czego mi było trzeba po ciężkim dniu. Wiec szczerze mogę polecić jeżeli ktoś lubi się w taki sam sposób odstresować 👌😉

Łatwo się czyta-jest
Gąrące sceny-jest (cała masa)
Ciekawie napisane bez zawiłej psychologii-jest

Od tej książki dostałam dokładnie to, co chciałam.
Chciałam odpocząć i dobrze spędzić czas z wypiekami na twarzy i tak też się stało.
Nie jest to książka wysokich lotów ale i nie miała taka być. Rzadko czytam książki fantasy czy paranormal ale tutaj fabuła mnie jednak wciągnęła i mam nadzieję, że natknę się gdzieś na kolejne części aby móc je przeczytać. Zdecydowanie chciałabym poznać losy innych bohaterów, których zajawko przedstawiono nam w pierwszej części serii.

Niesamowicie męski i zwierzęcy Callan jest przywódcą Stada, z którym ukrywa przed światem prawdę o sobie i przyjaciołach. Jest genetycznym eksperymentem, który ma w sobie DNA Lwa. Miał być machiną do zabijania, idealnym żołnierzem, lecz zbiegł z laboratorium a następnie uwolnił pięć innych mutantów - trzech mężczyzn i dwie kobiety. Walczy ze swoją mroczną stroną bestii ale nie zawsze jest w stanie nad nią zapanować. Szczególnie gdy zagrożenie dotyczy tego, co on uznaje jako jego.

Merinus, wraz z siedmioma braćmi i ojcem, chce mu pomóc aby mógł się ujawnić i zniszczyć Radę, odpowiadającą za wszystkie nikczemne eksperymenty i znęcanie się nad "stworzonymi" genetycznie ludźmi.
Ona się nie poddaje i chce dotrzeć do Callana aby móc go przekonać do ujawnienia prawdy. Jest uparta i łatwo się nie poddaje a tematy zawsze doprowadza do końca.

On ją wyczuwa z daleka i reaguje na nią jak na żadną inną kobietę. Ona ciągnie do niego i nie może się pozbyć o nim myśli. Gdy się spotykają, ogarnia ich nieokiełznany popęd seksualny, od którego, w żaden sposób, nie są w stanie się uwolnić. To natura ich połączyła i zadecydowała kto z kim, kiedy i jak. Czy niezależna Merinus będzie w stanie sobie z tym poradzić, zważywszy, że nie jest w stanie zapanować nad własnym ciałem i ogarniającymi ją pragnieniami i emocjami?

Od tej książki dostałam dokładnie to, co chciałam.

Sceny erotyczne-> takie, że ulalala! Jest to erotyk, więc za to mega plus. Pomysł ogólnie ciekawy. Ja tam nie narzekam. Wciągnęła mnie, a o to przecież chodzi w książce.

Hahaha, no nie oszukujmy się.. Ta książka to prawie czyste porno :D Aczkolwiek, ja o tym wiedziałam sięgając po tą pozycję.. Niby jest jakaś treść, ale specjalnie nie trzeba zwracać na nią uwagi.. Polecam ją tym który po prostu chcą się podniecić. Zaje#&%te sceny sexu. ;)
W klasyfikacji erotic books 10*!

W klasyfikacji erotic books 10*!

"Kusząc bestię" to książka zdecydowanie 18+ Podobno w tej książce jest jakaś fabuła nawet jeśli jest to schodzi ona daleko daleko w tył.
Sceny opisane w tej książce rozpalają i zadymiają całe tło tak że podczas czytania przyda wam się jakiś wiatraczek albo wachlarz do schładzania.

Dawno nie czytałam takiego erotyku gdzie tematyka schodziła na dalszy plan a sceny erotyczne chciało się wręcz pożerać.
Mam wrażenie że autorka wprowadziła jakąś akcję po to tylko by dać nam chwilę na złapanie oddechu, gdyż 90% tej książki to namiętne sceny, które mogą powodować gorączkę.

Ogniste i drapieżne pożądanie umięśnionego żywiołowego mężczyzny z DNA zawierającym część genów lwa wyostrzy wasze zmysły i rozpali każdą część waszego ciała!

Myślałam że to będzie chora książka ale jak tylko zaczęłam czytać wiedziałam że będzie ostro. Autorka chyba była w okresie godowym i musiała dać upust swoim emocjom. Wyszło takie porno do czytania co nie zmienia faktu że mi się podobało. Dobry przerywnik po morderczych książkach. Jednak jeśli ktoś liczy na jakąś trzymającą w napięciu fabułę to może się przeliczyć. Książka dobra jako odskocznia.

Moglo byc naprawde dobrze,naprawde.
Pomysl byl.
Byl potencjal.
I to tyle.

Moglo byc naprawde dobrze,naprawde.
Pomysl byl.
Byl potencjal.
I to tyle.

historia nie w moich klimatach
ktoś mnie skłonił :)
i nie żałuje - sceny erotyczne - jak najbardziej :)

historia nie w moich klimatach
ktoś mnie skłonił :)
i nie żałuje - sceny erotyczne - jak najbardziej :)

Sceny seksu rewelacja. Fabuła leży. I ciśnie się pytanie: dlaczego znowu dziewica...

Merinus Tyler jest młodą i niepokorną dziennikarką,która usiłuje przekonać ojca i braci,że potrafi zadbać o siebie i swoją przyszłość.Postanawia przeprowadzić wywiad niemożliwy z Callanem Lyonsem,mężczyzną będącym wynikiem eksperymentu genetycznego-jego DNA zostało skrzyżowane z kodem lwa.Jednak Callan przed laty uciekł z laboratorium wraz z kilkoma innymi ludźmi o mieszanym kodzie genetycznym i odtąd ukrywają się przed światem i Radą Genetyczną.Merinus odnajduje po wielu próbach Callana.Zamiar przeprowadzenia wywiadu i próba namowy Callana do ujawnienia światu swojej historii oraz zdemaskowania Rady Genetycznej spełzają na niczym,bowiem nieoczekiwanie zwierzęca natura mężczyzny budzi w nim pragnienie wobec Merinus.Oboje odczuwają wobec siebie silny pociąg fizyczny i seksualny,który skutkuje częstymi i intensywnymi zbliżeniami seksualnymi.Dla Callana zaczęły się gody,a natura wybrała przewrotnie Merinus na jego partnerkę.W dodatku kobieta staje się celem Rady Genetycznej i oboje muszą uciekać.Czy pomoc braci Merinus okaże się rozwiązaniem wszystkich problemów?Czy rodzące się między Callanem i Merinus uczucie ma szanse przetrwać?
Książka obfituje w seks pod każdą postacią,jest nim wprost przesiąknięta.Barwne i szczegółowe opisy sprawiają,że momentami czułam się,jakbym czytała książkę w okularach 3D...Fabuła sama w sobie dość płytka i nudnawa,ale rekompensują to właśnie opisy seksu.Polecam na zimne i długie wieczory,bo książka wciąga niesamowicie.A o snach po jej przeczytaniu to już nie wspomnę... >:)

Zakończenie totalnie zniszczyło całą książkę...

Zakończenie totalnie zniszczyło całą książkę...

• Romans
  • 2015