Dzieci szukają odpowiedzi. W co i dlaczego wierzymy?

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
9788374920179

Czy Bóg może przestać mnie kochać? Kim jest Duch Święty? Czy jest zjawą? Dlaczego moja babcia umarła, skoro Biblia mówi, że chrześcijanie będą żyli wiecznie? To tylko niektóre z trudnych pytań, jakie zadają nasze dzieci. W tej książce znajdziesz pytania, odpowiedzi oraz wskazówki, w jaki sposób wyjaśnić dziecku, że Bóg je kocha i czego od niego oczekuje. Jest to niezastąpiona pomoc w rozmowach z dziećmi na temat wiary, zasad postępowania oraz życia po śmierci. Zabawne ilustracje pomagają zrozumieć treść książki, czyniąc ją atrakcyjniejszą dla najmłodszych.

fiendishfiancee | 2016-06-30
__j | 2015-09-17