Noddy - Najlepszy przyjaciel

Wydawnictwo: Egmont Polska

Noddy chce pomóc swojemu przyjacielowi, lecz nie spodziewa się, że wszystko pójdzie nie tak, jak to sobie zaplanował! Na szczęście Wielkouchy nigdy nie traci głowy. Okładka: twarda, Rok wydania: 2007,

Ida | 2016-10-10
Przeczytana: 10 października 2016

Noddy opiekuje się swoim dobrym przyjacielem Wielkouchym, który miał wypadek na rowerze. Mamy więc przyjaźń i pomoc w potrzebie. Ładny przykład.
Mamy też Goblina, który lubi przeszkadzać i oszukiwać. Tutaj również chciał namieszać, ale na szczęście są inni przyjaciele, którzy sprawę wyjaśniają na czas.
Opowieść o przyjaźni i wzajemnej pomocy sąsiedzkiej zawsze jest godna polecenia.
Forma książeczki mała, zgrabna i poręczna.

magducha | 2013-09-28
Na półkach: Przeczytane, Nisia 2013