Bezpieczeństwo imprez masowych

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Niniejsza publikacja jest pierwszym na rynku wydawniczym komentarzem do ustawy z dnia 20.8.1997 r. o bezpieczeństwie imprez masowych, która stanowi obecnie ważny instrument zapewnienia bezpieczeństwa porządku publicznego. W szczególności w prezentowanej pozycji znajdą Państwo omówienie następujących zagadnień: * wymogów, jakie powinni spełniać organizatorzy imprez masowych, * trybu wydawania...

* wymogów, jakie powinni spełniać organizatorzy imprez masowych,
* trybu wydawania zezwoleń na przeprowadzanie tego typu imprezy,
* usprawnień i obowiązków członków służb porządkowych,
* karnej i cywilnej odpowiedzialności organizatorów i uczestników imprez masowych.

Komentarz będzie przydatny w pracy organom samorządowym wszystkich szczebli, jednostkom Policji, klubom sportowym, organizatorom masowych imprez artystycznych i rozrywkowych oraz praktykom prawa.

doktormazur | 2016-06-28
aga | 2013-01-04