Okładka książki Wiosenne porządki

Sara
wiosna, pory roku, porządki
typ
papier
6,56 (16 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Seria BIBLIOTECZKA NIEDŹWIADKA to kolorowe, bogato ilustrowane, kartonowe bajeczki i wierszyki - najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i bezpieczne - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat. Książki są w całości kartonowe - tak, więc nawet najmniejsze...

Książki są w całości kartonowe - tak, więc nawet najmniejsze rączki mogą "czytać" je samodzielnie.

źródło opisu: Sara,2001

Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Dominika | 2015-01-11