Wiosenne porządki

Seria: Biblioteczka Niedźwiadka
Wydawnictwo: Sara
wiosna, pory roku, porządki

Seria BIBLIOTECZKA NIEDŹWIADKA to kolorowe, bogato ilustrowane, kartonowe bajeczki i wierszyki - najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i bezpieczne - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat. Książki są w całości kartonowe - tak, więc nawet najmniejsze...

Książki są w całości kartonowe - tak, więc nawet najmniejsze rączki mogą "czytać" je samodzielnie.

źródło opisu: Sara,2001

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
domka14 | 2016-02-23
Przeczytana: 23 lutego 2016