Okładka książki Callanetics

papier
Jeanpaul
8,5 (4 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Callanetics daje w ciągu jednej godziny tyle, co intensywne ćwiczenia siłowe na przyrządach przez siedem, a aerobik nawet przez dwadzieścia godzin. Dzięki specjalnemu programowi ćwiczeń na głębsze warstwy mięśni, callanetics rewolucjonizuje metody treningu ciała. I dotrzymuje swych obietnic: w ciągu kilku godzin doprowadza do zadziwiających, widocznych wyników. Bez obciążania stawów i bez przyrządów pomocniczych. Prawie 250 fotografii pokazuje, jak się to robi.

źródło opisu: Wydawnictwo GeoCenter International, 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
KatarzynaMaria | 2015-01-23