biznes, finanse

Międzynarodowy Standard Rachunkowości nr 7 wyjaśnia podstawowe zagadnienia związane ze sprawozdawczością finansową w zakresie przepływów pieniężnych. Niniejsze opracowanie, prezentując szczegółowo zagadnienia składające się na MSR 7, zawiera jednocześnie analizę porów­nawczą tego standardu z polskimi regulacjami prawnymi w zakresie przepływów pieniężnych, a zwłaszcza z Krajowym Standardem Rachunkowości nr 1. W opracowaniu omówiono m.in. cele, zakres i podstawowe pojęcia związane z przepływami pi