Okładka książki Pan Soczewka na Księżycu

Nasza Księgarnia
wiersze dla dzieci
typ
papier
7,58 (12 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Kosmiczne przygody słynnego podróżnika - postaci książek dla dzieci stworzonej przez Jana Brzechwę.

źródło opisu: Opracowanie własne

Polecamy

Opinie czytelników
książek: 2043
Basia_Pelc | 2013-04-08

Cudowna, moje dzieciństwo..., pouczająca, ciekawa, nigdy nudna!

mimbla5 | 2014-09-15
Na półkach: Dziecinne, Przeczytane
Przeczytana: 15 września 2014

Super, super, super! Mimo upływu lat, i tego, że momentami trąci myszką, Brzechwa wielkim poetą jest, a mój Bacho potrafi Pana Soczewkę wałkować codziennie.

moho123 | 2014-02-13

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica