Świnka morska

7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Alles über Meerschweinchen
poradniki
Agnieszka

Świnki morskie są skromnymi, mało wymagającymi zwierzętami domowymi i dlatego idealni nadają się na podopiecznych dzieci. Aby jak najdłużej cieszyć się z posiadania tych przemiłych zwierząt, powinniśmy zapoznać się z zasadami ich zakupu, żywienia i pielęgnacji.

Tola | 2015-02-09

Recenzja niedługo na moim blogu - pamiętnik-swinek.blogspot.com

Parę lat temu przechodziłam erę zachwytu nad świnkami morskimi tak samo jak moja siostra. Ta książka jest strasznie stara, ale bardzo dobra. Kupiona wiele lat temu, przeczytana przeze mnie 20 razy i nadal mi się nie znudziła, chociaż już mam swojego świniaka.

Tematy są świetnie wyczerpane. Myślę jednak, że przy rasach autorka powinna wymienić też kilka dodatkowych, ponieważ ktoś, kto chciałby kupić świnkę morską, powinien też dowiedzieć się więcej, co na przykład, jakby chciał bezwłosą? A więc pewne niedociągnięcia, jeśli chodzi o rasy.

Zdjęcia są bardzo dobrej jakości, tekst łatwy do zrozumienia, czcionka czytelna, wiele tematów.

Miss_Michiko | 2012-05-26
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka, 2014