Komandosi. Prawdziwe historie

True Stories Of The Commandos
83-7200-784-5
jednostki specjalne
sulek2712

Komandosi-żołnierze służb specjalnych, uczestniczący w różnego typu tajnych misjach, zawsze budzili zainteresowanie miłośników zarówno historii, jak i opowieści o wielkiej przygodzie. Ta książka poświęcona jest komandosom brytyjskim i ich akcjom podczas II wojny światowej. Napisana na podstawie relacji bohaterów tych wydarzeń – żołnierzy i oficerów oddziałów komandosów – przybliża nam mniej znane epizody z dziejów wojny, w których komandosi odegrali rolę ważniejszą niż mogłoby się wydawać

źródło opisu: Wydawnictwo Muza, 2001

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=10675

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!