Teatr Qui Pro Quo Kochana stara buda

Wydawnictwo: Wydawnictwo LTW
teatr
Graziella

Tomasz Mościcki to ktyryk teatralny, dziennikarz. Absolwent Wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej PWST. OD początku lat 90. jest recenzentem teatralnym. Współpracował z tygodnikiem "Po prostu", "Życiem". Od 2006 krytyk teatralny "dziennika", współpracuje także z miesięcznikiem "Odra". Od 1990 roku dziennikarz Polskiego Radia, w Programie II prowadzi audycje poświęcone współczesnemu życiu teatralnemu. Oprócz zainteresowań teatralnych Tomasz Mościcki jest również artystą fotografikiem, autorem licznych wystaw prezentowanych w Polsce i za granicą.

źródło opisu: Wydawnictwo LTW

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Lenkaite | 2014-01-15
Przeczytana: styczeń 2014

"Rewelacyjna" - ale pod warunkiem, jeśli ktoś choć trochę "siedzi" w temacie :) na pewno świetna książka dla kogoś, kto interesuje się Dwudziestoleciem - a w szczególności jego nieprzebranie różnorodną, kabaretową stroną :DDDD

Łukasz | 2013-10-15
Przeczytana: 30 czerwca 2011