Jaś i Małgosia

Seria: Baśnie pokręcone
Wydawnictwo: Publicat
bajka, dzieci, czarownica, słodycze

Seria "Baśnie pokręcone" to nieco inne bajki dla dzieci. Podczas gdy inne baśnie sprawiają, że płaczesz ze wzruszenia, po przeczytaniu tych usmiejesz się do łez. Wszystkie baśnie są znane i wiadmomo jak się kończą, a te... zaskoczą cię każdym zdaniem.Dla dzieciaka i wapniaka książka nieco świrowata ? wszystkie baśnie sprawiają, że płaczesz ze wzruszenia, po przeczytaniu naszych uśmiejesz się do łez ? wszystkie książki z baśniami daje się dzieciom w prezencie, a naszych nie będziesz chciał nikomu oddać ?wszystkie baśnie są znane i wiadomo, jak się kończą, a nasze? zaskoczą cię w każdym zdaniu Ostrzeżenie! Nie czytaj tej książki, jeżeli: - nie masz poczucia humoru - łatwo się obrażasz - wolisz klasykę od tego, co jest na topie .

źródło opisu: Publicat, 2005

źródło okładki: zdjęcie autorskie