Kto nie lubi Klary

Wydawnictwo: Skrzat

Dynamiczna i znakomicie napisana opowieść pełna jest niebanalnych ...

Gustawsonek | 2014-07-13
Przeczytana: 12 lipca 2014

Po przeczytaniu książki nie doznałam oświecenia, "jaka to wspaniała książka!" ale na pewno nie była nudna. Nie brak tu ciągle nasuwających się wątków. Wątek nie przyjechania mamy Klary na święta przewidziałam, za to cała reszta do wyjaśnienia pozostawała tajemnicą. Być może autorka przez wątki chciała zachęcić czytelników do czytania dalej? Jeśli tak, to autorce się udało. Napisana lekkim językiem, ciekawa i dobra na nudę :D

Zaczytana | 2015-10-06

Z racji tego, że przeczytałam dwie części ,,Pamiętnik Jedynaczki'', które z resztą fajnie mi się czytało, postanowiłam zobaczyć jakieś inne książki tej autorki. I muszę powiedzieć, że na taka jesienną pogodę jest idealna. Czyta się ją lekko, co jest plusem po ciężkim dniu. ;) Jak dla mnie, nie powiedziałabym, że jest tak zwanym ,, bestsellerem'', ale książka fajna, pełna akcji.
Polecam. :)

SeaGoddess | 2012-10-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2009
Przeczytana: listopad 2009

Nie jest tak dobra, jak "Pamiętnik jedynaczki", ale jest przyjemna w lekturze. Nie zobowiązuje nas do myślenia, można się przy niej rozluźnić.

Cookie | 2014-06-03
Przeczytana: 13 czerwca 2013

Kiedyś wypożyczyłam sobie ją z biblioteki. Fajnie się ją czytało. Taka typowa książka młodzieżowa.

Alexxx | 2013-03-31
Przeczytana: 2012 rok

Ciekawa, dobrze napisana książka. Polecam wam serdecznie :)

alexandra03 | 2014-08-13

Książka jest wciągająca, dość ciekawa. Jednak jest ona przeznaczona bardziej dla "dzieci", niż starszych nastolatków. Ale mogę polecić tę książkę osobom w wieku.. 11/12/13 lat. Pozdrawiam :)

Sylvia | 2012-10-30
Przeczytana: 30 października 2012

Dużo zwrotów akcji.
Fajna powieść dla młodzieży,które tak ,jak Klara mają wiele złych dni.

Alexis | 2010-12-16

Świetna książka, dawno ją czytałam, nie pamiętam już kiedy, ale podobała mi się ;)

Scarlett | 2011-08-29
Przeczytana: 2009 rok

Nudna i w zasadzie nie wiadomo o czym. Przeczytałam ją na przymus.

Julia | 2011-09-24

Przedstawiająca zwykłe problemy przeciętnej nastolatki.