Vampire Mine

Cykl: Miłość na kołku (tom 10)
Wydawnictwo: Avon
978-0061958045
angielski
bozydarczyslawa

Nothing on earth can make this vampire fall in love… After 499 years of existence, Connor Buchanan has arrived at an inescapable conclusion: he is a cold-hearted SOB. He’s been watching his friends—those poor romantic fools—plummet off the cliff into love like a dazed herd of sheep. But not Connor. He knows that love leads to nothing by heartache. Until Marielle… She is an angel cast...

Nothing on earth can make this vampire fall in love…

Until Marielle…

She is an angel cast down from heaven for disobedience. Trapped in mortal form, she finds a protector in Connor, a Scottish vampire haunted by a dark past. Marielle hopes to heal his broken heart and earn her way back home, but suddenly she has these…feelings. This strange yet pleasant physical yearning—for a vampire! Is this the work of a demon luring her into hell, or has this angel found heavenly bliss?

źródło opisu: http://www.kerrelynsparks.com/books_past.html#vm

źródło okładki: http://www.morrisweb.com.au/images/9780061958045.jpg

Opinie czytelników (1976)
zabielka | 2014-10-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 25 września 2014

Książki z serii "miłość na kołku" są powieściami od których nie należy dużo wymagać i z takim oto podejściem zaczęłam je czytać, Dlatego też nie dam niższej oceny.
Twardziel bez uczuć, phi. Anielica sobie poradzi z jego niechęcią do miłości. mnie osobiście książka się podobała. Rozumiem opinie które mówią iż w książkach dzieje się jedno i to samo. Lecz przecież Są to sagi i na tym polegają, aby losy się ze sobą "mieszały". Pomimo tego muszę stanąć w obronie autorki, na prawdę nie jest łatwym zadaniem napisać tylu tomów i to z różnymi, ciekawymi wątkami.

zakreconaxxd | 2012-04-27

Uwielbiam ją! Świetna, zabawna, wciągająca :)

Lubię wszystkie części serii Miłość na kołku. Przyznam szczerze jednak, że czytając je jedna po drugiej dostrzega się pewien schemat. Każdy wampir-wojownik ma trudną przeszłość, traumatyczne przeżycia, które rzutują na jego przyszłość i tak dalej.. heloł! nie można mieć kilka setek lat i nie napotkać żadnych przeszkód i problemów.
Nic jednak nie ujmuje autorce wspaniałego pomysłu i polotu, a wplecenie anioła.. albo jak kto woli anielicy w historie jest na pewno miłą odmianą ;)
Nie mogę nie polecić tej pozycji fanom Kerrelyn Sparks 💓

Kolejna cudowna i romantyczna książka Kerrelyn Sparks . Tym razem strzała amora przebije serce najbardziej zatwardzialego kawalera Connora Buchanana .

Jego wybranką nie będzie -śmiertelniczka, w końcu to by było w jego przypadku zbyt banalne, a przepiękna złotowłosa anielica Marielle.

Miłość spada Connorowi prosto z nieba . Marielle poprzez swoje wrażliwe i dobre serduszko buntuje się przeciwko wypełnianiu rozkazów, jako Anioł Śmierci i poprzez swoje nieposłuszeństwo jej przełożeni pozbawiają ją skrzydeł.

Zostaje ranna na ziemi i opiekuje sie nią i ratuje ją Connor niczym rycerz w lsniacej zbroi.

Ale ta para nie będzie mieć lekko.
Marielle pomimo niewinnego i anielskiego wyglądu ma zabójczy dar ,który może pozbawić kogoś życia.

Connor zostaje opiekunem Marielle na ziemi i anielica niczym syrenka Arielka z Disneya musi nauczyć się żyć w swoim ziemskim ciele.

Connor obiecuje pomóc Marielle wrócić do nieba . Ale gdzie ono dla niej jest ,w niebie u boku Anielskich...

skorupka | 2014-05-05
Na półkach: Przeczytane, Jest

Musiałam sobie zrobić przerwę w czytaniu "Lirael" i sięgnąć po coś, co mnie choć trochę rozśmieszy i wciągnie, więc sięgnęłam po jedną z moich ulubionych Autorek (bez bicia się przyznaję że miałam długą przerwę).
Książka, tak jak wszystkie tej Autorki, jest "gorąca", wciągająca, akcja goni akcję, bardzo szybko się czyta.
W porównaniu do poprzednich części jest mniej dowcipna (przy czytaniu pierwszych części były momenty, że śmiałam się w głos ;);), ale nie znaczy to że brak w niej poczucia humoru - co to, to nie :)
Tak więc - na rozluźnienie i "rozgrzanie" wieczoru - gorąco polecam!!

Beata | 2013-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2013

Connor jest wampirem z pięćsetką na karku. Przyjaciele martwią się, że grozi mu kryzys wieku średniego. Po spotkaniu Marielle, anioła śmierci, dużo się zmienia w społeczności dobrych wampirów.
Humorystyczna, erotyczna bajka fantasy z elementami horroru. Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Znakomite oderwanie od rzeczywistości.

Nemezis | 2012-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2012

Pomysł z aniołem był dobry , inaczej się ją czytało i zmieniony troszkę został szablon pisania książki. Bardzo dobrze i szybko się ją czyta. Aż nie mogę sie doczekać co wymyśli nam w następnej cześci pani Sparks. ; )

Paula | 2014-06-20

W każdej książce z tej serii powtarza się ten sam schemat,on i ona,tajemnica lub przeszkoda stojąca na drodze do szczęścia dwojga istot.Mimo wszystko poczułam sympatie do bohaterów,do całej wielkiej wampirzej "familii" i dlatego sięgam po kolejne tomy,by sprawdzić co się dzieje nowego u "starych znajomych" ;)

justyna3421 | 2016-03-14
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 14 marca 2016

To jest najlepsza książka ze wszystkich części do tej pory przeczytanych przeze mnie! Każda książka ma taki sam schemat ale ta miała trochę więcej akcji z kolei mniej wątków romantycznych niż do tej pory. Upadły anioł który został bardzo przydatny w walce ze złem. Biedny Sean musiał stać się wampirem mimo że nie nawiedził tego gatunku z całego serca.

Katarzyna | 2014-01-21
Na półkach: Przeczytane, Wampiry

Anielica sprawia, że ta książka jest przekomiczna! Jej brak wiedzy o życiu na ziemi jest tak uroczy, że aż śmieszny. :) Polecam!

zobacz kolejne z 1966