Jabril

Cykl: Vampires in America (tom 2)
Wydawnictwo: ImaJinn Books
Jabril
9781933417516
angielski
Anima_Vilis

Houston, Texas-Cowboy boots, baseball and journeys to the stars . . . right? Wrong. Because Houston is also home to Jabril Karim, one of the eight powerful Vampire Lords who control all of North America. And as Private Investigator Cynthia Leighton will soon discover, not all Vampire Lords are created equal. For Jabril is the face of evil in the new world, a vampire who values no life but his own, who enslaves those he desires, steals whatever he covets and destroys anyone who stands in his way. Running from L.A. and its seductive Vampire Lord, Raphael, Cyn sees the Houston job as a welcome refuge, a place to get away and heal her broken heart. But Texas will be no vacation. For in Jabril Karim, Cyn will confront a true enemy, one who will go to any lengths to satisfy his lusts, enrich his coffers and expand his power. Fighting for the lives of two young sisters, Cyn's journey will take her through the streets of Houston and back to L.A., where the human police are determined to bring Raphael down for the murder of one of their own. But the danger doesn't end there. For Jabril has set his sights on Cyn, and he will stop at nothing to have her.

źródło opisu: ImaJinn Books, 2009

źródło okładki: http://www.imajinnbooks.com/mm5/merchant.mvc?Scree...»

Wagabunda | 2019-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2019

Cyn znowu na tropie . Ratuje młodą wampajerkę i jej nieletnią siostrzyczkę ze szponów ( kłów chyba ? ) okrutnego, wstrętnego Jabrila . Araba , nie zapominajmy . Jest porno , jest duszno, jest krwawo . .Policja mataczy, Aleksandra zdradza , trup ściele się z każdej strony a Raphael lśni cnotami jedynego sprawiedliwego . I diament .Też lśni .Na palcu .

booklover_52 | 2018-09-28

Czy drugi tom, który wysoko zawiesił poprzeczkę może się okazać lepszy od pierwszego?

Sięgając po tą część miałam pewne obawy, mianowicie zastanawiałam się czy seria utrzyma swój poziom. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się.Pani D.B. Reynolds po raz kolejny wprowadza nas w świat wampirów, który nie jest tak bajkowy jakby się mogło wydawać. W tej części Cynthia dostaje zlecenie od tajemniczego Jabrila, który pragnie odnaleźć zaginioną nastolatkę. Cyn podejrzewa, że nie kieruje nim zmartwienie o los wychowanki tylko coś innego. Po rozmowie z siostrą zaginionej pani detektyw postanawia uciec wraz z poznaną młodą wampirzycą z powrotem na terytorium Raphaela. Nie podejrzewa, że mężczyzna został oskarżony o morderstwa.

Ich pierwsze spotkanie po krótkiej rozłące jest przesycone głęboko skrywaną namiętnością. Raphael jest zły na kobietę, że udała się na terytorium wroga, jednak pozwala jej umówić się na spotkanie dotyczące młodej wampirzycy.

Gdy lord zostaje aresztowany Cynthia zgadza...

Aniołek | 2017-10-30

Zdecydowanie lepsza niż pierwsza część, dosłownie nie mogłam się oderwać. Cyn strugała superbohatera a Rafael chciał być "księciem wampirem na białym koniu", trochę mu nie wyszło, ale i tak go kocham. Mogę powiedzieć kumpelą że mogą mi skopać siedzenie ze tego wcześniej nie czytałam. To ja lecę czytać dalej, a wy się trzymajcie.

myfascinatingbooks | 2016-10-23

Zdecydowanie lepsza od pierwszego tomu!

bookish | 2016-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2016

inny wampir, ale ta sama pani detektyw, która ucieka przed miłością - wplątuje się w kolejną wojnę. cóż czy wyjdzie z tego cało? i jak to się skończy? musice przeczytać. ja jestem zachwycona.

sola255 | 2015-01-31

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

No i wszystko jest tak jak powinno być! Raphael wreszcie z Cynthia ,ale jaka droga do zwieńczenia tego romansu .Tym razem Cynthia utarła nosa wszystkim .Jabrilowi i jego kompanom , no i oczywiście Raphaelowi i całej jego świcie , kiedy stanęli na pustyni i zobaczyli czego mogła dokonać śmiertelna kobieta.
Jestem przekonana , ze powiedzenie :Gdzie diabeł nie moze , tam babę pośle , jest tu powiedzeniem , jak najbardziej na miejscu:-)

WampirkaJustynka | 2014-05-29
Przeczytana: 28 maja 2014

Kontynuacja przygód Cynthi i Wampirzego Lorda Raphaela. I tym razem Cyn zostaje wplątana w wampirze sprawy. Tyle tylko, że teraz zostaje wyjęta do sparwy odnalezienia zaginionej nastolatolatki przez innego Wampirzego Lorda. A wszystko tylko po to by wkurzyć Raphaela. I jak zwykle Cyn wpakuje się w kłopoty, a przy okazji pomoże miejscowej policji złapać seryjnego mordercę, który morduje młode dziewczyny. Z czystym sumienie mogę stwierdzić, że ta część jest równie dobra jak poprzednia. Pani D.B.Reynolds spisała się na medal. Polecam !!!

iza161 | 2014-05-16
Przeczytana: 16 maja 2014

Trzyma poziom poprzedniej czesci,choc mam nadzieje,ze kolejna bedzie bardziej ciekawa,w tej zabraklo mi tepa i szubkiej akcji. Choc watek kryminalny,romans plus wampiry fajnie zostaly polaczone,tak,ze wszystko tworzylo calosc.

Zamiłowanaksiążkami | 2014-02-09

Książka jest kontynuacją uczuć z poprzedniej książki lecz jest nowe śledztwo i nowi wrogowie

Masumi11 | 2013-12-22
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013
Przeczytana: 22 grudnia 2013

I o to kolejna cześć zabrała mi niedzielę...
Rewelacyjna kolejna część i dalszy wątek burzliwej znajomości Raphaela i Cin, w tle z przerażającym Jabrilem...
Czytałam na wdechu ciekawa dalszych losów tej doświadczonej pary i nie zawiodłam się :)
Sięgam po kolejne tomy w oczekiwaniu na losy reszty bohaterów serii.