Pobawmy się, panie Kłapie

Tłumaczenie: Anna Bańkowska-Lach
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Come and Play Mr.Croc
978-83-7512-902-1

To książka dla najmłodszych, jedna z ulubionych mojego półtorarocznego synka. Bardzo kolorowa z utwardzonymi stronami. Na każdej kartce ruszające się części zasłaniające ciekawostki. Pan kłap szuka swoich przyjaciół, ale można szukać też myszki albo pająka. Na koniec - niespodzianka. Pan Kłap "wyskakuje" do nas z kart książki :) Pobaw się z panem Kłapem i jego przyjaciółmi w jego domu i na...

Pobaw się z panem Kłapem i jego przyjaciółmi w jego domu i na dworze. Spotkasz tam słonicę Sonię, zebrę Zuzię, lamparcicę Lulu i wilka Wilhelma! Czy panu Kłapowi uda się ich odnaleźć i zaprosić do wspólnej zabawy?

źródło opisu: Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk, 2008

źródło okładki: www.olesiejuk.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!