Dziewczyny płaczą

Okładka książki Dziewczyny płaczą Jacqueline Wilson
Okładka książki Dziewczyny płaczą
Jacqueline Wilson Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Dziewczyny (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Dziewczyny (tom 4)
Girls In Tears
Media Rodzina
2004-01-01
2004-01-01
Ewa Rajewska
dziewczyny miłość nastolatki Ellie internet

Całkiem fajna książka dla młodszych nastolatek. Lekka, zabawna, ciekawie nakreślone, mądre postacie, sensowna fabuła. Jak byłam w gimnazjum przeczytałam wszystkie poprzednie części, teraz z przyjemnością nadrobiłam ostatnią. Myślałam, że teraz będę na tą powieść zupełnie za stara, ale było nadzwyczaj miło, tak mnie wciągnęła, że w jeden dzień było po wszystkim :) Bardzo dobra pozycja dla młodych dziewczyn!

Strasznie wciągająca książka :) Porusza niektóre problemy, z którymi stykamy się w dzisiejszych czasach. Na pewno dużo dziewczyn, które przeczytało tę jakże ciekawą książkę,zauważało pewne podobieństwo zachowania przemiłej Eleonory do swojego zachowania :) Polecam tę książkę z całego serca...

Od dzieciństwa uwielbiam książki Jacqueline Wilson, w te wakacje postanowiłam przeczytać kilka jej książek, w tym serie "Dziewczyny". "Dziewczyny płaczą" to 4 i ostatnia część serii. Jacquline Wilson każdą książkę pisze lekko, łatwym, a przyjemnym językiem. Jej książki dotyczą współczesnych problemów. Jeżeli ktoś szuka książki lekkiej, przyjemnej, szybkiej w czytaniu, która ma jakiś nie wielki morał,ma w sobie dawkę psychologi to cykl "Dziewczyny" jest dla was.

Książka,która ma jeden wątek główny i może z dwa poboczne,ale akcja jest ciągle-raczej nie ma za wielu opisów-bardzo krótka.Historia raczej mało oryginalna.
Sama w sobie raczej nie przynosi emocji ani nie "wciąga nas do środka"-nie sprawia,że coś się w naszym życiu dzieję.
Taka niezobowiązująca książka do poczytania w sobotni poranek lub na plaży-w chwili relaksu.

Zdecydowanie moja ulubiona z tej serii. Uwielbiałem czytać te książki pod koniec podstawówki i na początku gimnazjum. Nawet ostatnio z sentymentu przeczytałem ją ponownie. I wciąż podoba mi się ten prosty język i to, jak lekko się czytało ten tytuł. Mimo, że w gruncie rzeczy to typowa książeczka dla nastolatek, to sam się nieźle uśmiałem.

Mam sentyment do tej serii. Przeczytałam te książki parę lat temu, oglądałam też wtedy serial na ich podstawie. To lekkie i zabawne powiastki dla nastolatek, które przyjemnie się czyta nawet mając lat więcej niż naście. Idealna pozycja gdy chce się odpocząć od "ciężkiej" literatury albo podręczników i książek naukowych. W sam raz na kilka godzin odprężenia.

jeszcze fajniejsza książka niż poprzednie wersje

jeszcze fajniejsza książka niż poprzednie wersje

Z pewnością spodoba się nastolatkom ;)

Z pewnością spodoba się nastolatkom ;)

Fajna książka dla nastolatek.

Fajna książka dla nastolatek.

To jedna z tych książek, które pamiętam, że czytałam w podstawówce. Seria była naprawdę świetna, to jedne z tych książek, które wciągnęły mnie w świat bibliotek i czytania. Dlatego polecam każdej dziewczynce!

• Dzieciństwo
  • Młodzieżowe
  • Z dzieciństwa
  • Literatura angielska

Dodaj cytat z książki Dziewczyny płaczą