Księga zabaw

Wydawnictwo: Skokowski
8386720190
asia

Książka jest propozycją najprostszych zabaw ruchowych i umysłowych dla małych dzieci. Niezależnie od pory roku ułatwi rodzicom lub opiekunom zorganizowanie im czasu wolnego. Pomoże zainteresować je środowiskiem, w jakim akurat przebywają. Dzieci- zachęcone ilustrowanymi przykładami z książki- same wykonają wiele zabawek lub prostych przedmiotów użytkowych z roślin, kamyków, muszelek. Będą...

Dzieci- zachęcone ilustrowanymi przykładami z książki- same wykonają wiele zabawek lub prostych przedmiotów użytkowych z roślin, kamyków, muszelek. Będą też wymyślać własne zabawy i gry.

źródło opisu: http://www.ksiegarz.pl/index.php?p3632,ksiega-zabaw

źródło okładki: http://www.ksiegarz.pl/index.php?p3632,ksiega-zabaw

Ania | 2012-07-29

Książkę tę poznałam jako kilku letnie dziecko Uwielbiałam słuchać czytanych z niej tekstów oraz przeglądać jej ilustracje.

Kasia | 2012-02-18
Przeczytana: 17 lutego 2012

Pozycja bardzo dobra dla dzieci :-) Dużo ciekawych pomysłów na aktywną i kreatywną realizację czasu!

kinzetka | 2016-03-01
Na półkach: Przeczytane, Czytane Zouzie