Zioła w medycynie

Herbal remedies
837200434X
zdrowie, medycyna
She-wolf

Obszerny poradnik pozwalający leczyć ziołami powszechnie występujące dolegliwości. Opisano ponad 50 ziół, a informacje dotyczą m.in. zastosowania, przeciwskazań i dawek.Obszerny poradnik pozwalający leczyć ziołami powszechnie występujące dolegliwości. opisano ponad 50 ziół, a informacje dotyczą m.in. zastosowania, przeciwskazań i dawek. Praktyczne informacje pomogą zaopatrzyć domową apteczkę w preparaty ziołowe. Znajdziemy tu wiele porad dotyczących pierwszej pomocy z zastosowaniem roślin leczniczych.

źródło opisu: Wydawnictwo Muza SA, 1999

źródło okładki: conrada11.pl