Okładka książki Otrzyj łzy, kochana

śmierć, kłótnia,
typ
papier
Lucy
7,24 (37 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Choć minęło już kilka miesięcy od tragicznej śmierci znanej aktorki Leili LaSalle, jej młodsza siostra Elizabeth wciąż nie może otrząsnąć się z szoku. To zresztą zrozumiałe - przecież to właśnie jej rozmowa telefoniczna z Leilą została przerwana, gdy do apartamentu aktorki wpadł pijany i zrozpaczony Ted Winters, który w trakcie kłótni z Leilą zepchnął ją z tarasu domu. W oczekiwaniu na...

W oczekiwaniu na proces, na którym ma występować jako jeden z głównych świadków oskarżenia, Elizabeth wyjeżdża na kilka dni do modnego kalifornijskiego uzdrowiska. Dopiero na miejscu przekonuje się, że przybyli tam również znajomi i przyjaciele jej siostry, w tym także Ted.
Powoli Elizabeth zaczyna powątpiewać w swoją wersję wydarzeń, a tymczasem jednej z otaczających ją osób grozi śmiertelne niebezpieczeństwo...

źródło opisu: Świat Książki, 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Marzena | 2014-09-07

Pochłonęła mnie jak mało co... Trzyma w napięciu do końca. Nie pomyślałabym o takim zakończeniu!

| 2012-03-16
Przeczytana: 16 marca 2012

bardzo dobry kryminał.niesamowicie trzyma w napięciu a morderca jest szarą eminencją i z pozoru wydaje się że miał on najmniej motywów.prawdziwy Eddie Haskell.tacy ludzie kręcą się wokół tych co mają władzę i pieniądze aby uszczknąć coś dla siebie.nie brałam go wcale pod uwagę, bo człowiek chce wierzyć w przyjaźń, a tu ci co są najbliżej mają najlepszą sposobność, aby wbić nóż.czyż nie tak zrobił Brutus Cezarowi?

marika2231 | 2014-11-15

Kalendarium literackie
  • Ryūnosuke Akutagawa
    122. rocznica
    urodzin
    Jakże godni współczucia są dobrzy ludzie. Nie popełniwszy ani jednego złego uczynku, jakże mogą znać radość z czynienia rzeczy dobrych...
  • Ernest Bryll
    80. rocznica
  • Jacques Chessex
    81. rocznica
    urodzin
    Seksualne ubóstwo, jak nazwiemy je później, towarzyszy wędrówkom strachu i wyobrażeniom Złego. Nocą samotnie podglądamy miłosne igraszki kilku zamożnych panów z ich jęczącą wspólniczką; lekki dotyk szatana, poczucie winy wtłoczone w cztery stulecia obowiązującego kalwinizmu. Bez wytchnienia tropić n... pokaż więcej
  • Delphine De Vigan
    49. rocznica
    urodzin
    Ja wiem, że czasem lepiej zostać tak wewnątrz siebie, zamkniętym. Bo wystarczy jedno spojrzenie, żeby się rozkleić, wystarczy, że ktoś wyciągnie dłoń, by człowiek nagle poczuł, jaki jest kruchy, bezbronny, by wszystko się zawaliło jak piramida z zapałek
  • Josephine Hart
    73. rocznica
    urodzin
    Nasze zdrowie psychiczne zależy od sterowania postrzeganiem - umiejętności selekcjonowania elementów niezbędnych do przetrwania, a jednocześnie ignorowania niewygodnych prawd oczywistych.
  • Martin H. Greenberg
    74. rocznica
  • Tomasz Szlendak
    41. rocznica
  • Clara Sanchez
    60. rocznica
    urodzin
    Wszystko ma związek z miłością. Miłość jest naszym przekleństwem. Uszczęśliwia nas, zniewala, demoralizuje, uczy nas nienawidzić. Wszystko się robi albo nic się nie robi z miłości. Wydaje się czymś dobrym, ale naprawdę, mówię Ci, że gdyby miłość nie istniała, nie byłoby wojen.
  • Hedda H. Robertsen
    28. rocznica
    urodzin
    I tak postanowiłam zrobić coś z moimi uczuciami. Dolać jeszcze więcej do powodzi uczuć, by była niczym lawa spływająca po zboczu góry. Czajnik, w którym bulgocze wrzątek.

Znajdź nas na Facebooku