Okładka książki Otrzyj łzy, kochana

śmierć, kłótnia,
typ
papier
Lucy
7,23 (35 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Choć minęło już kilka miesięcy od tragicznej śmierci znanej aktorki Leili LaSalle, jej młodsza siostra Elizabeth wciąż nie może otrząsnąć się z szoku. To zresztą zrozumiałe - przecież to właśnie jej rozmowa telefoniczna z Leilą została przerwana, gdy do apartamentu aktorki wpadł pijany i zrozpaczony Ted Winters, który w trakcie kłótni z Leilą zepchnął ją z tarasu domu. W oczekiwaniu na proces, na...

W oczekiwaniu na proces, na którym ma występować jako jeden z głównych świadków oskarżenia, Elizabeth wyjeżdża na kilka dni do modnego kalifornijskiego uzdrowiska. Dopiero na miejscu przekonuje się, że przybyli tam również znajomi i przyjaciele jej siostry, w tym także Ted.
Powoli Elizabeth zaczyna powątpiewać w swoją wersję wydarzeń, a tymczasem jednej z otaczających ją osób grozi śmiertelne niebezpieczeństwo...

źródło opisu: Świat Książki, 1996

Polecamy

Opinie czytelników
| 2012-03-16
Przeczytana: 16 marca 2012

bardzo dobry kryminał.niesamowicie trzyma w napięciu a morderca jest szarą eminencją i z pozoru wydaje się że miał on najmniej motywów.prawdziwy Eddie Haskell.tacy ludzie kręcą się wokół tych co mają władzę i pieniądze aby uszczknąć coś dla siebie.nie brałam go wcale pod uwagę, bo człowiek chce wierzyć w przyjaźń, a tu ci co są najbliżej mają najlepszą sposobność, aby wbić nóż.czyż nie tak zrobił Brutus Cezarowi?

Marzena | 2014-09-07

Pochłonęła mnie jak mało co... Trzyma w napięciu do końca. Nie pomyślałabym o takim zakończeniu!

konto_usuniete | 2014-07-26

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku