Okładka książki Otrzyj łzy, kochana

śmierć, kłótnia,
typ
papier
Lucy
7,22 (36 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Choć minęło już kilka miesięcy od tragicznej śmierci znanej aktorki Leili LaSalle, jej młodsza siostra Elizabeth wciąż nie może otrząsnąć się z szoku. To zresztą zrozumiałe - przecież to właśnie jej rozmowa telefoniczna z Leilą została przerwana, gdy do apartamentu aktorki wpadł pijany i zrozpaczony Ted Winters, który w trakcie kłótni z Leilą zepchnął ją z tarasu domu. W oczekiwaniu na proces, na...

W oczekiwaniu na proces, na którym ma występować jako jeden z głównych świadków oskarżenia, Elizabeth wyjeżdża na kilka dni do modnego kalifornijskiego uzdrowiska. Dopiero na miejscu przekonuje się, że przybyli tam również znajomi i przyjaciele jej siostry, w tym także Ted.
Powoli Elizabeth zaczyna powątpiewać w swoją wersję wydarzeń, a tymczasem jednej z otaczających ją osób grozi śmiertelne niebezpieczeństwo...

źródło opisu: Świat Książki, 1996

Polecamy

Opinie czytelników
| 2012-03-16
Przeczytana: 16 marca 2012

bardzo dobry kryminał.niesamowicie trzyma w napięciu a morderca jest szarą eminencją i z pozoru wydaje się że miał on najmniej motywów.prawdziwy Eddie Haskell.tacy ludzie kręcą się wokół tych co mają władzę i pieniądze aby uszczknąć coś dla siebie.nie brałam go wcale pod uwagę, bo człowiek chce wierzyć w przyjaźń, a tu ci co są najbliżej mają najlepszą sposobność, aby wbić nóż.czyż nie tak zrobił Brutus Cezarowi?

Marzena | 2014-09-07

Pochłonęła mnie jak mało co... Trzyma w napięciu do końca. Nie pomyślałabym o takim zakończeniu!

adrianna_czyta | 2014-10-11
| 2014-07-26