Otrzyj łzy, kochana

Wydawnictwo: Świat Książki
7,27 (41 ocen i 2 opinie)
tłumaczenie
Aleksandra Łukaszewicz
Weep no more, my lady
83-7129-903-6
śmierć, kłótnia,
Lucy

Choć minęło już kilka miesięcy od tragicznej śmierci znanej aktorki Leili LaSalle, jej młodsza siostra Elizabeth wciąż nie może otrząsnąć się z szoku. To zresztą zrozumiałe - przecież to właśnie jej rozmowa telefoniczna z Leilą została przerwana, gdy do apartamentu aktorki wpadł pijany i zrozpaczony Ted Winters, który w trakcie kłótni z Leilą zepchnął ją z tarasu domu. W oczekiwaniu na...

W oczekiwaniu na proces, na którym ma występować jako jeden z głównych świadków oskarżenia, Elizabeth wyjeżdża na kilka dni do modnego kalifornijskiego uzdrowiska. Dopiero na miejscu przekonuje się, że przybyli tam również znajomi i przyjaciele jej siostry, w tym także Ted.
Powoli Elizabeth zaczyna powątpiewać w swoją wersję wydarzeń, a tymczasem jednej z otaczających ją osób grozi śmiertelne niebezpieczeństwo...

źródło opisu: Świat Książki, 1996

• Zakręceni
  • Włoska symfonia
  • Okularnik
  • Tango dla oprawcy
  • Nie zmienił się tylko blond
  • Mściciel
  • Próżna
  • Tajemnice haremów
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Pogromca lwów

7,02 (122 ocen i opinii)
Tango dla oprawcy
Daniel Chavarria

8 (2 ocen i opinii)
Nie zmienił się tylko blond
Agata Przybyłek

7,38 (16 ocen i opinii)
Tajemnice haremów
Jerzy S. Łątka

6,13 (8 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Kalinowe serce
Teresa Ewa Opoka

6,6 (5 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Marzena | 2014-09-07

Pochłonęła mnie jak mało co... Trzyma w napięciu do końca. Nie pomyślałabym o takim zakończeniu!

| 2012-03-16
Przeczytana: 16 marca 2012

bardzo dobry kryminał.niesamowicie trzyma w napięciu a morderca jest szarą eminencją i z pozoru wydaje się że miał on najmniej motywów.prawdziwy Eddie Haskell.tacy ludzie kręcą się wokół tych co mają władzę i pieniądze aby uszczknąć coś dla siebie.nie brałam go wcale pod uwagę, bo człowiek chce wierzyć w przyjaźń, a tu ci co są najbliżej mają najlepszą sposobność, aby wbić nóż.czyż nie tak zrobił Brutus Cezarowi?

sygin | 2015-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2015