Snoopy. Była ciemna, burzliwa noc. T. 2

Tłumaczenie: Michał Rusinek
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
It Was a Dark and Stormy Night, Snoopy
komiks, literatura dla dzieci

Oto druga część historii - a właściwie historyjek komiksowych - o tym, jak Snoopy postanawia zostać pisarzem. Pierwsze zdanie już ma: "Była ciemna, burzliwa noc". Zmaganiom z materią kolejnych zdań przygląda się reszta Fistaszków: dopowiadając, krytykując i przeszkadzając. No i snując własne wątki - na pozór dziecinne, ale tak naprawdę po dorosłemu zawikłane. Warto wejść w świat Schulza choćby po to, by samemu się w nim przejrzeć. Może rozpoznamy siebie w którymś z Fistaszków?

źródło opisu: Opis wydawcy

Haniatling | 2013-05-07